reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki.ja tez juz troche walcze.to moj trzeci raz i dlatego te skurcze mnie tak rozwalily.nigdy nie mialamtak silnych.martwie sie bardzo ze moje zarodeczki znow ze mna nie zostana
 
reklama
Dziewczyny bardzo mi przykro. Sądziłam, ze wszystkie wrócicie ż pozytywnymi betami. Ale nie załamujcie się proszę, tylko pierś do przodu i walczcie dalej.

A ja mam pytanie dot. stymulacji. Dziś mam 9 dc i 6 dzień stymulacji. Od wczoraj jakby mi ktoś, za przeproszeniem, wylał do pochwy białko kurze, które teraz ze mnie wypływa. Czy to normalne?
Normalne [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doktor kazał mi lezec w domu. Żadnych gwałtownych ruchów.
U mnie duże krwawieni
Nie. Doktor kazał czekać, leże. Nospa i leki. W szpitalu nic nie zrobią poza tym co mam w domu. A chodzenie po schodach, jazda autem i czekanie to niewskazane. Boje się ale czekam.
Kiedy kazał Ci się pokazać? Ja w 8tygodniu dostałam silnego krwawienia i od razu pojechałam na izbę przyjęć. Od ręki zrobili mi usg. Okazało się, że jest duży krwiak ale zarodek żyje. Wcześniej jak tylko plamilam brązowa krwią to faktycznie lekarze kazali odpoczywać bez pokazywania się. W zaleceniach miałam napisane, że w przypadku krwawienia natychmiastowa wizyta. Trzymam kciuki by wszytko było w porządku
 
U mnie duże krwawieni

Kiedy kazał Ci się pokazać? Ja w 8tygodniu dostałam silnego krwawienia i od razu pojechałam na izbę przyjęć. Od ręki zrobili mi usg. Okazało się, że jest duży krwiak ale zarodek żyje. Wcześniej jak tylko plamilam brązowa krwią to faktycznie lekarze kazali odpoczywać bez pokazywania się. W zaleceniach miałam napisane, że w przypadku krwawienia natychmiastowa wizyta. Trzymam kciuki by wszytko było w porządku
A co zrobili w szpitalu? Co dali?
 
reklama
Do góry