reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja mam niedrożne jajowody na kolejną procedure nie mam pieniędzy spróbowałam żeby kiedyś nie żałować że tego nie zrobiłam. Mam zdrową córkę widocznie musi być jedynaczką ale mam nadzieję że wam wszystkim które starają się o pierwsze dziecko się uda i bedziecie szczęśliwymi mamami
ewelinka...bardzo mi przykro:(sciskam...
 
reklama
Dzwoniłam do labolatorium i niestety reszta 5 zarodków nie rozwinęła się mamy tylko jednego który jest twraz ze mną i mam nadzieje ze zostanie .... choć bardzo się boje za pierwszym razem była taka sama sytuacja i się nie udało
liczy sie jakosc a nie ilosc, trzeba wierzyc ze to bedzie jeden ale wyjatkowy, bedzie dobrze glowa do gory
Dzwoniłam do labolatorium i niestety reszta 5 zarodków nie rozwinęła się mamy tylko jednego który jest twraz ze mną i mam nadzieje ze zostanie .... choć bardzo się boje za pierwszym razem była taka sama sytuacja i się nie udało
 
Kochane a powiedzcie mi czy wy korzystalyscie z rzadowego programu czy prywatnie? Jak z rzadowego moglybyscie powiedziec ile czekalyscie w kolejce? Ja robilam prywatnie, ale mysle ze jakby sie jutro okazalo ze sie nie udalo to chyba bysmy podchodzili do rzadowego programu bo straszne kwoty sa prywatnie , :(
 
a szczerze mowiac wlasnie nie jedtem w temacie, pamietam jedynie ze w tamtym.roku jak zaczynalismy inseminacje to byla mozliwosc korzystania z rzadowego, teraz zdecydowalismy ze 1 in vitro sprobujemy prywatnie bo zalezalo nam na czasie, ale jak sie nie uda to nie wiem co bedzie wprawdzie mamy jedzxze 2 zarodki ale zaczynam myslec, jak to bedzie bo z kasa coraz gorzej
A co jest jakiś program rządowy? O ile wiem już się skończył i tylko leki są refundowane...
 
Kochane a powiedzcie mi czy wy korzystalyscie z rzadowego programu czy prywatnie? Jak z rzadowego moglybyscie powiedziec ile czekalyscie w kolejce? Ja robilam prywatnie, ale mysle ze jakby sie jutro okazalo ze sie nie udalo to chyba bysmy podchodzili do rzadowego programu bo straszne kwoty sa prywatnie , :(

Ja korzystalam z dofinansowania z UM, dolozyli nam 5000, bez czekania. Nawet bylam wpisana na liste na 2017, ale dolozyli kasy wiecej na 2016. Nie wiem jak teraz z czekaniem, no i niewiele miast to finansuje na ta chwile. Ja jestem z Łodzi i trzeba było oczywiscie przedstawic miejsce zamieszkania w Łodzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha, czyli to takie lokalne dofinansowanie. Jestem z Wrocławia i tu nie ma dofinansowania...
Masz jeszcze mrożaczki także głowa do góry :)
 
reklama
Do góry