reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A który dpt w pon będzie u ciebie? A ruchliwosc jaka plemniorow była u Was?



Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Wlasnie z ta ruchliwoscia nie pamietam dokladnie, nie chce wprowadzic cie w blad. Jutro spojrze w dokumentacje. Ale rewelacji nie bylo. Chociaz ruchliwosc to nie wiem jak sie ma do tego calego in vitro, bo plemnik jest wprowadZany.
W pon bedzie 19 dpt.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wlasnie z ta ruchliwoscia nie pamietam dokladnie, nie chce wprowadzic cie w blad. Jutro spojrze w dokumentacje. Ale rewelacji nie bylo. Chociaz ruchliwosc to nie wiem jak sie ma do tego calego in vitro, bo plemnik jest wprowadZany.
W pon bedzie 19 dpt.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To już będziesz wiedziała co i jak?! Oby było wszystko dobrze!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mieliście usg jąder, badania hormonów itp.? Trzymam za Was mocno kciuki! Ja to już bym się bała, że jak jedna jest to się źle rozmrozi a u Was pięknie dała radę więc twardzielka :)

Byly przerozne badania, ale nie wiem czy wszystkie mozliwe i krew i sperma i usg. M bral roZne suplementy, i nawet niedawno pytal lekarza o jakis inny, ktorego jeszcze nie stosowal, ale lek powiedzial, ze jak suplement nie poprawi plemnikow w 3 m-ce to, ze nie ma co wydawac pieniedzy na inne niepotrzebnie.

My na kazdym etapie stres, najpierw przed punkcja, pozniej czy sie zaplodni, pozniej ile przetrwa, czy sie zamrozi, czy sie rozmrozi, a jak sie rozmrozi to w jakim stanie, czy sie zagniezdzi, jaka beta, w miedzyczasie pominelam leki, bo dla lekarzy to takie wszystko oczywiste i kazdy ma sie domyslac. Bardzo staram sie zdystansowac do tego, zeby sie nie zawiesc, ale po kazdym sukcesie nadzieja rosnie [emoji847] pocieszam sie tym, że ze mna wszystko jest w porzadku (chyba)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To już będziesz wiedziała co i jak?! Oby było wszystko dobrze!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Chyba na serduszko jeszcze za wczesnie. Na karcie informacyjnej mam napisane, ze w pon bedzie potwierdzenie ciazy i wtedy umowimy sie na usg sprawdzajace akcje serca. O ile wszystko bedzie dobrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tez problem z nasieniem, duzo lekow, zmian zadnych. Mam nadzieje, ze u Was leczenie poprawi kondycje plemnikow. Natomiast spermatogeneza trwa ok 3 m-cy i tyle trzeba czekac na poprawe wynikow [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moj mąż robił tą kurację. Wlaściwie to dopiero ja konczy, ale lekarz nie widzial przeciwwskazań, żeby już w połowie leczenia była punkcja. 5 na 6 się zspłodniło z czego 2 dotrwały do 6 doby i tak zostały zamrożone.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczyna jak się czujesz? W poniedziałek wielki dzień! Trzymam kciukasy!

Pixi jak u Ciebie bylas na kolejnej wizycie? Jakmsie czujesz? Lezakujesz?
 
Byly przerozne badania, ale nie wiem czy wszystkie mozliwe i krew i sperma i usg. M bral roZne suplementy, i nawet niedawno pytal lekarza o jakis inny, ktorego jeszcze nie stosowal, ale lek powiedzial, ze jak suplement nie poprawi plemnikow w 3 m-ce to, ze nie ma co wydawac pieniedzy na inne niepotrzebnie.

My na kazdym etapie stres, najpierw przed punkcja, pozniej czy sie zaplodni, pozniej ile przetrwa, czy sie zamrozi, czy sie rozmrozi, a jak sie rozmrozi to w jakim stanie, czy sie zagniezdzi, jaka beta, w miedzyczasie pominelam leki, bo dla lekarzy to takie wszystko oczywiste i kazdy ma sie domyslac. Bardzo staram sie zdystansowac do tego, zeby sie nie zawiesc, ale po kazdym sukcesie nadzieja rosnie [emoji847] pocieszam sie tym, że ze mna wszystko jest w porzadku (chyba)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To u nas bardzo podobnie. Też mam obawy jak to będzie na poszczególnych etapach no ale u nas jeszcze nawet początku nie było...Mieliśmy zaczynać stymulację w marcu no ale nie wiem czy nie przesunie się przez tą bakterię więc pierwsza obawa kiedy zaczniemy i czy w ogóle będą plemniki...U mnie też wygląda wszystko ok.
 
To u nas bardzo podobnie. Też mam obawy jak to będzie na poszczególnych etapach no ale u nas jeszcze nawet początku nie było...Mieliśmy zaczynać stymulację w marcu no ale nie wiem czy nie przesunie się przez tą bakterię więc pierwsza obawa kiedy zaczniemy i czy w ogóle będą plemniki...U mnie też wygląda wszystko ok.

Zanim trafilismy do gamety, moja ginekolog stwierdzila u mnie pcos, jakas lagodna forme, ale jak nasz obecny lek zobaczyl moje wyniki to kazal mi to wszystko odstawic. Ale z tylu glowy to jednak siedzi i tak sobie czasem mysle czy to nie bedzie mialo wplywu na ciaze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czytam o Waszych domkach i jakos mi sie smutno zrobilo. Ja z mezem ustalilismy, ze dopiero zaczynamy cos budowac jak bedzie pewnosc, ze bobasek przyjdzie na swiat. Dla nas 2 na razie wiecej nie potrzebujemy [emoji17] a z dobrych wiadomosci to zrobilam dzisiaj bete i od poniedzialku (12dpt) z 736,4 wzrosla dzisiaj do 3525


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Brawo Kikuli ! [emoji173][emoji173][emoji173]
Wiesz chyba lepiej kupować dom gdy ma się pełna już rodzinę niż oglądać puste pokoje.

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
Do góry