reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Co ja tam tyle robie. ..... a gadam z nim o dupie marnie :D
Ja Mo mowie co wyczytałam on mi mowie ze to było dawno i nieprawda :)
I negocjuje z nim i przekonuje do mojego planu :D Potem wysyłam mu co pisze embriolog z novum a on mi bach najnowsze badania obalajace tezę. ..... i tak sobie dyskutujemy :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Potem usg mnie uczy co jest co o gdzie przed badaniem mówi co powinno dziś być widać i potem sprawdzamy. ;)
A plastry to były hormony nie antyki .
Dziś mam na 19.30 o 21 zamykają :zawstydzona/y: może się wyrobie albo znów zostanie po godzinach :tak: hihihihi
Do głowy zawsze będą przychodzić Ci wątpliwości czy na pewno to była dobra decyzja. ...... wygon złe myśli i zjedz rosół ha zjem Michała :*
A jak doktorek dał mi swój nr. telefonu ...... to mąż powiedział pan chyba nie wiem co robi :tak:o_O żona co godzinę będzie o coś pytać :p
Fajowe masz te wizyty, też tak chcę :)
Ale i tak mój lekarz zrobił się bardziej wylewny niż na poczatku. Pewnie wie, ze inaczej wrócę do gabinetu ze 3 razy po wizycie ;)
 
reklama
Fajowe masz te wizyty, też tak chcę :)
Ale i tak mój lekarz zrobił się bardziej wylewny niż na poczatku. Pewnie wie, ze inaczej wrócę do gabinetu ze 3 razy po wizycie ;)
Zgadza się fajne ma chłop do mnie cierpliwość i wie ze jak o coś pytam to odpowiedź jest dobrze mi nie wystarcza :laugh2:
Panie doktorze bo po histeroskopi pani mi powiedziala ze mam macie ce kształcie serca co to znaczy to to samo co dwurozna. ?
Więc doktor klika w komp wyświetla się plansza z rodzajami macic i mówi jest 7 rodzai. ..... pani ma tą :rolleyes: a to znaczy. ......ze jest dobra
Zła jest ta i ta ......
I takie tam :)
 
Zgadza się fajne ma chłop do mnie cierpliwość i wie ze jak o coś pytam to odpowiedź jest dobrze mi nie wystarcza :laugh2:
Panie doktorze bo po histeroskopi pani mi powiedziala ze mam macie ce kształcie serca co to znaczy to to samo co dwurozna. ?
Więc doktor klika w komp wyświetla się plansza z rodzajami macic i mówi jest 7 rodzai. ..... pani ma tą :rolleyes: a to znaczy. ......ze jest dobra
Zła jest ta i ta ......
I takie tam :)
Moje marzenie ;)
 
@yplocka1 @Pixie_Dixie proszę się zameldować co tam jak tam :)

@Ewunka a co tam u ciebie? Jest to zielone światełko od onkologa, kiedy podejmujesz wyzwanie?

@gosia321 jak tam sie kuruje twój Emek?

U mnie wszystko ok, mąż sę ze mnie śmieje ze co rano macam sobie piersi przed lustrem. Ugniatam, sprawdzam czy nie rosną, czy nie bolą ;) Nie dostaje hormonów od stycznia co by sztucznie objawy produkowały ciążowe wiec jak by coś tam urosło to bym sie ucieszyła...

Mowię mu, ze może mnie kropki nie polubią na tyle zeby zechciały zostać na dłużej. A on na to, ze może i ńie polubią ale on tez sie plącze w okolicy to na pewno wyczują jego wspaniała osobowość i zostaną. ;p

Dzień dobry wszystkim, powodzenia dziś.

Koniczynka, nie wiem.Leżę, odpoczywam. Czekam. A Ty dbaj o Was.
 
Wlasnie chciałam pisac jak sie czulas. Ja dzis zaczynam...zobaczymy. Bluzeczka napewno poprawi humorek [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale wam dziewczyny zazdroszcze ze juz zaczynacie...
Ja w piatek wizytuje sie u mojego gina i bedzie mi mam nadzieje wyjasnial co to w mojej macicy sie czarnego pojawilo. Pobierzemy wymaz, zeby sprawdzic czy dziad paciorkowiec pokonany i pewnie zaplanujemy histeroskopie.

U mnie wszystko ok, mąż sę ze mnie śmieje ze co rano macam sobie piersi przed lustrem. Ugniatam, sprawdzam czy nie rosną, czy nie bolą ;) Nie dostaje hormonów od stycznia co by sztucznie objawy produkowały ciążowe wiec jak by coś tam urosło to bym sie ucieszyła...

Mowię mu, ze może mnie kropki nie polubią na tyle zeby zechciały zostać na dłużej. A on na to, ze może i ńie polubią ale on tez sie plącze w okolicy to na pewno wyczują jego wspaniała osobowość i zostaną. ;p

Dzień dobry wszystkim, powodzenia dziś.
hahaha, rewelacyjnie :D moj pewnie twierdzilby to samo ;)
 
reklama
Do góry