reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A myślisz że powinnam zadzwonić do lekarza zapytać czy w tym 10 dc mogę przyjechać ? Chodze do tego samego lekarza co Ty :) powodzenia i daj znać jak dzisiaj po wizycie ;)

Powie ci,ze możesz, ale okaże sie na wizycie czy będziesz musiała jeszcze raz przyjechać, to zależy od tego jak tam endo urosło .
No ja właśnie dzwoniłam do doktorka bo nie ma sensu do niego dzisiaj jechac, kazał mi odstawić acard i gdzieś za 1,5 tyg przyjechać, ucieszył sie z nowin chociaż mam do niego mały żal, ze sam sie nie zainteresował... No ale cóż to tylko lekarz z wieloma pacjentkami [emoji12]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Powie ci,ze możesz, ale okaże sie na wizycie czy będziesz musiała jeszcze raz przyjechać, to zależy od tego jak tam endo urosło .
No ja właśnie dzwoniłam do doktorka bo nie ma sensu do niego dzisiaj jechac, kazał mi odstawić acard i gdzieś za 1,5 tyg przyjechać, ucieszył sie z nowin chociaż mam do niego mały żal, ze sam sie nie zainteresował... No ale cóż to tylko lekarz z wieloma pacjentkami [emoji12]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
A jak Twoja fasolka? :) super że tak to się wszystko skończyło :) serduszko już bije? :*
 
Powiem tylko duży krwiak a zdjecie pozostawię bez komentarza....
08b420770d8514b2e095dde2f829cd59.jpg



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Cudowna wiadomosc!!! Wierzylam do konca, ze bedzie dobrze!! :)

Popołudniu jak mi tak krew leciała to luteiny juz nie wzięłam [emoji58] i dopiero teraz wieczorne bo 4 h u gina w kolejce [emoji43]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Wow, u ktorego to tyle sie czeka? Bo 4h to troche brzmi jak mój doktorek - Markuszewski :)
 
Dziewczyny jak myślicie mogę pojechać na wizytę przed crio w 10 dc, lekarz kazał przyjechać 11-13 dc, ale najbardziej mi pasuje 10 dc bo nie muszę brać wolnego, jak myślicie?
ja jade w 13 bo tak wracam z urlopu i mam nadzieje ze nie bedzie za pozno...i oby nic innego sie nie trafilo...i tu pytanie:czy jak podchodze na naturalnym to co moze sie zdazyc i przeszkodzic w transferze,i jak wyglada sprawa z tym oknem implantacyjnym bo jak wypadnie na niedziele to nic z tego?jade w czwartek...
 
Ja dzwonie do mojego ginekologa i nie odbiera chyba do kliniki pojadę mam obfite plamienie kawa z mlekiem pachnie to jak krew :-/ albo śmierdzi jak krew. Hehe
Mam nadzieję, że nie zrobił mi się jakiś torbiel jestem już 5 dni po @ dni płodne idą k nigdy czegoś takiego nie miałam Któraś z was może tak miala po punkcji i po pierwszej @?
 
Zdecydowałam się na Grygoruka. Jak na razie nie żałuję. Zobaczymy jak będzie dalej.

No my właśnie też u dr. Grygoruka. Jak narazie dobre wrażenie na nas zrobił. Mam nadzieje, że nam pomoże. Trzymam kciuki ✊✊

Witaj ja osobiście bym ci poleciła dr Piotr Pierzynski przyjmuje w Białymstoku w Medicover bardzo dobry specjalista i przede wszystkim nie naciaga na niepotrzebne koszty :)

Dziękuje za informacje. Zdecydowliśmy, że narazie podejmiemy próbę tu gdzie zaczeliśmy :)
 
reklama
A jak Twoja fasolka? :) super że tak to się wszystko skończyło :) serduszko już bije? :*

Akcja serca widoczna ale nie słuchaliśmy jeszcze, nie chcieliśmy malucha męczyć

Cudowna wiadomosc!!! Wierzylam do konca, ze bedzie dobrze!! :)


Wow, u ktorego to tyle sie czeka? Bo 4h to troche brzmi jak mój doktorek - Markuszewski :)

Tez na M ale to nie Twój, okazało sie ,ze był na urlopie i babeczki sie naschodzily [emoji6]



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Do góry