reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem ci, że ja nie wierzyłam. Kajam się, przepraszam ale szczerze mówiąc dlatego zamilklam ostatnio. Podlamałam sie ogromnie twoimi perypetiami a poza tym nie miałam nadziei i bałam sie, ze napiszę niechcący coś, co jeszcze bardziej cię zrani. Rany, ale sie cieszę....

A myślisz, ze ja wierzyłam? Okazuje sie ze 4 raczki miałam bo juz 3 razy poroniłam [emoji12] a tu dalej jakaś fasolka.... sen połączony z koszmarem


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
A myślisz, ze ja wierzyłam? Okazuje sie ze 4 raczki miałam bo juz 3 razy poroniłam [emoji12] a tu dalej jakaś fasolka.... sen połączony z koszmarem


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Silna bestyjka. Będziesz miała co takiej istotce opowiedzieć na rozbudzenie ambicji jak sie będzie upierała, żeczegos nie da rady.

Co do krwiakowto znam około 10 przypadków ciąż z nimi. Żaden nie był przyczyną poronienia. Nie mowię ze jest lukrowo, nie ze wszystkich tych ciąż sa dzieci ale nie miało to nic a nic wspólnego z krwiakiem.
 
Boże żeby sie wchłonął, No teraz to mam leżeć i nawet na bok sie nie obracać


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Pixie, piękne zdjęcie :)
Kochana, bardzo podobna sytuacja do mojej z początku ciąży. To jest prawdopodobnie Krwiak kosmowki, który w 90-95% się wchłania :)
Ja lezałam 3 tyg, musiałam brać dużo magnezu pamiętam. Nie pozostał po nim ślad :)
Lez,odpoczywaj,czytaj książki, filmy oglądaj i co tam masz pod ręką a przede wszystkim głową do góry i myśl pozytywnie, bo ewidentnie widać że masz dla kogo [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rybko! Trzymam kciuki za Wasza Trójkę [emoji1303]
Dzis bede zaglądać na forum z dużymi emocjami.
Pixi Dixi [emoji15][emoji1319][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
To chyba jedna z lepszych historii jaka czytałam i jaka znam!
To jest największy Bohater jakiego znam! Zuch ! Niech sie trzyma dalej a Ty nawet bąka nie puszczaj, a jak juz chcesz to ustami [emoji23] Dbaj o siebie super szczególnie! [emoji7][emoji173]️❣️[emoji173]️❣️[emoji173]️❣️[emoji173]️[emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem tylko duży krwiak a zdjecie pozostawię bez komentarza....
08b420770d8514b2e095dde2f829cd59.jpg



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
A nie mówiłam?! Bosko, gratuluję!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane. Jestem po wizycie. Pęcherzyk jest. Wszystko ok. Mam ten tydzień się oszczędzać. Przede mną najgorszy tydzień. Zwykle ten etap był fatalny. Ale kiedyś musi być dobrze. Trzymam za Was kciuki i dzięki za dobre słowo.
Gratulacje i pieknej bety i pecherzyka. Spokoju przez tydzien :) i trzymam kciuki za pieknie bijace serduszko :)
 
U mnie transferu nie było :sad: dwie godziny przed zadzwonili z kliniki ze nasz jedyny zarodek nie przezyl rozmrazania:sad: Z całej procedury nie miałam ani jednego transferu:sad: Nie mam już sił walczyć.....
Przykro mi kochana wiem co czujesz ale walcz dalej. Niestety zycie nie jest sprawiedliwe i czasami los podcina nam skrzydla ale trzeba sie podniesc i walczyc dalej :) dla kazdej z nas zaswieci w koncu slonce
 
Tak, w 13tc. Podane miałam 2 zarodki. Na poprzednim usg ewidentnie było widać jednego maluszka, słychać było jedno równe tętno. Pogodziłam się juz z myślą, że będzie jeden dzidzius i cieszylam sie z tego co dostalam od losu. Na usg genetycznym zobaczyliśmy dwie dzidzie,okazało się, że ten drugi maluszek jest mniejszy, schował się z tyłu i do tego ma identyczme tętno jak ten większy :) takiego psikusa mi chłopcy zgotowali :)
Ale super niespodzianka :) maly psikus dla rodzicow :)
 
reklama
Do góry