reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No niestety u mnie ciąża się zakończyła. Nadzieje odeszły tak szybko jak się pojawiły. W 12 dpt HCG 11,3. W 14 dpt hcg =29, w 17 dpt hcg = 113, w 19 dpt hcg = 204, dzień później pojawił się ból brzucha, krwawienie, które przeszło w brązowe plamienie, na USG nie widać było nigdzie pęcherzyka, a wczoraj hcg spadło już na 142,5. Lekarz kazał odstawić leki i czekać na miesiączkę. Ciężko....:-(
Prawdopodobnie ciąża biochemiczna. Boję się, żeby nie była tylko pozamaciczna. Na razie nie mam sił myśleć o kolejnych próbach. Ile czasu wy (te które miały podobną sytuację) czekałyście na kolejny transfer?
Bardzo mi przykro...tule...
 
reklama
No niestety u mnie ciąża się zakończyła. Nadzieje odeszły tak szybko jak się pojawiły. W 12 dpt HCG 11,3. W 14 dpt hcg =29, w 17 dpt hcg = 113, w 19 dpt hcg = 204, dzień później pojawił się ból brzucha, krwawienie, które przeszło w brązowe plamienie, na USG nie widać było nigdzie pęcherzyka, a wczoraj hcg spadło już na 142,5. Lekarz kazał odstawić leki i czekać na miesiączkę. Ciężko....:-(
Prawdopodobnie ciąża biochemiczna. Boję się, żeby nie była tylko pozamaciczna. Na razie nie mam sił myśleć o kolejnych próbach. Ile czasu wy (te które miały podobną sytuację) czekałyście na kolejny transfer?
❤ Kochama
.. Ja jestem po 3 inseminacjach, 2 in vitro
Nigdy beta mi nie wzrosla... Wiem jak ja to przezywalm. Rozimiem Ciebie i lacze sie Toba ❤ Teraz jestem po 3 i czekam
 
Ostatnia edycja:
"Warto walczyc o marzenia. Nie poddawac sie. Niezależnie ile by to kosztowalo i jak bardzo odbijało sie to na Twoiej psychice. Nie przestawaj walczyc. O wiele blizej masz do wygranej. Probuj trzy razy,siedem razy,nawet 10 razy. Uda sie. W koncu poczujesz satysfakcje, staniesz i zrozumiesz ze podczas walki odpuszczaja tylko slabi. Bo wstyd nie jest probowac, ale w ogole nie sprobowac "
 
Hej dziewczynki [emoji173].. jestem tu nowa. Jeatwm po 3 in vitro . 2 in vitro.zero.reakcji. Beta 0.
8.lutego mialam ttansfer 5 dniowej blastocysty
6 dpt beta 8.86
9 dtp beta 20.05.
Radosc niesamowita. Ale zadzwonila.doktor i kazala powtorzyc bede 12 dpt. Bo jej zdaniem.za malo urosla i mozliwe.ze sie zayrzymala....
Hej. Trzymam kciuki za Twoja betę.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety u mnie ciąża się zakończyła. Nadzieje odeszły tak szybko jak się pojawiły. W 12 dpt HCG 11,3. W 14 dpt hcg =29, w 17 dpt hcg = 113, w 19 dpt hcg = 204, dzień później pojawił się ból brzucha, krwawienie, które przeszło w brązowe plamienie, na USG nie widać było nigdzie pęcherzyka, a wczoraj hcg spadło już na 142,5. Lekarz kazał odstawić leki i czekać na miesiączkę. Ciężko....:-(
Prawdopodobnie ciąża biochemiczna. Boję się, żeby nie była tylko pozamaciczna. Na razie nie mam sił myśleć o kolejnych próbach. Ile czasu wy (te które miały podobną sytuację) czekałyście na kolejny transfer?
ja po biochemicznej nie zdecydowalalm sie na transfer w nastepnym cyklu,potrzebowalam czasu na pozbieranie sie do kupy...w nastepnym niestety wypadlo ze wyjechalam i dopiero teraz mam nadzieje ze sie uda.caly ten czas czytam forum i bardzo pomaga mi ono w zrozumieniu wszystkich mechanizmow invitro,co spowodowalo ze nastepne podejscie bedzie bardziej swiadome.zbieraj sily i do boju!!!
 
No niestety u mnie ciąża się zakończyła. Nadzieje odeszły tak szybko jak się pojawiły. W 12 dpt HCG 11,3. W 14 dpt hcg =29, w 17 dpt hcg = 113, w 19 dpt hcg = 204, dzień później pojawił się ból brzucha, krwawienie, które przeszło w brązowe plamienie, na USG nie widać było nigdzie pęcherzyka, a wczoraj hcg spadło już na 142,5. Lekarz kazał odstawić leki i czekać na miesiączkę. Ciężko....:-(
Prawdopodobnie ciąża biochemiczna. Boję się, żeby nie była tylko pozamaciczna. Na razie nie mam sił myśleć o kolejnych próbach. Ile czasu wy (te które miały podobną sytuację) czekałyście na kolejny transfer?
Przykro mi bardzo
 
No niestety u mnie ciąża się zakończyła. Nadzieje odeszły tak szybko jak się pojawiły. W 12 dpt HCG 11,3. W 14 dpt hcg =29, w 17 dpt hcg = 113, w 19 dpt hcg = 204, dzień później pojawił się ból brzucha, krwawienie, które przeszło w brązowe plamienie, na USG nie widać było nigdzie pęcherzyka, a wczoraj hcg spadło już na 142,5. Lekarz kazał odstawić leki i czekać na miesiączkę. Ciężko....:-(
Prawdopodobnie ciąża biochemiczna. Boję się, żeby nie była tylko pozamaciczna. Na razie nie mam sił myśleć o kolejnych próbach. Ile czasu wy (te które miały podobną sytuację) czekałyście na kolejny transfer?

Przykro mi bardzo [emoji17]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
My juz po wizycie. Musimy zbadać nasienie za 2 tygodnie, seminogram, chhromatyna met. cytometrii przepływowej i hba. Gdzie we Wrocławiu zrobimy ta chromatyne i hba?
Ja niestety musze jeszcze miec histeroskopie. Takze miesiąc w plecy.

Z pozytywów, bede miała krotki protokół. :)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Do góry