reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny! Nie bylo mnie tutaj juz 2 miesiace prawie. Mam nadzieje jakos nadrobic zaleglosci. Podczas tego czasu postanowilam ze tu nie zajrzę, bo za bardzo przezywalam pierwsza nie udaną probę. Dziś jestem po drugiej probie 12dpt i cóż beta pozytywna:))) Razem z mężem szalejemy ze szcześcia. W poniedzialek mam wizyte u lekarza i kolejna betę potwierdzającą, czy mozecie mi powiedzieć co bedzie dzialo się dalej? Jak dlugo bede przyjmowala leki? Jak czesto wizyty kontrolne? Kiedy pierwsze usg? Generalnie co dalej?
Gratulacje :)
Teraz zapewne będą badać 2 lub 3 razy przyrost bety i prg, potem za ok 2-3 tyg wizyta serduszkowa. Jak wszystko będzie ok to dalej już musisz sobie wybrać ginekologa,który poprowadzi Twoja ciaze i robi z badania ciążowe jak każda z nas :) w internecie masz rozpiskę,kiedy jakie badania robić.
Co do leków,w zależności od tego jakie bierzesz. Progesteron powinnaś brać na pewno do ok 12 tyg ciąży,czasami bierze się dłużej,zależy jak łożysko podejmie pracę.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz w domu, tak jak pisałam wcześniej ordynator nie potwierdził zarodka ale na wypisie jest ,ze ciąża utrzymana. A jak tylko weszłam do domu to poleciała krew, teraz spokój i znowu czekanie, mówię Wam juz jestem tak zmęczona.... mam nawet myśli,żeby sie to juz skończyło bo wiedziałabym na czym stoję [emoji17]
Tak w ogóle to zaczelam sie zastanawiać nad tymi badaniami pgs, bo mam jeszcze 2 blastki zamrożone. I tu pytanie do dziewczyn, które to robiły ,opłaca mi sie to na te 2 mrozaczki czy moze zapłodnić jeszcze 6 i dopiero to badanie? Bo jeśli zarodek sie zagnieździł ale słabo sie rozwija to możliwe, ze to przez aberracje chromosomowe? Czy moze źle myśle? A wyczytałam jesCze,E można wysłać do badania kosmowke z poronienia,robiła to któraś?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

Pixie, ja robiłam badanie kosmowki po poronieniu. 700zl płaciłam we Wro. Ja zawoziłam akurat do gina materiał i on mi to wysłał kurierem do badania. Moja koleżanka sama zawozila do badania do laboratorium gdzieś obok szpitala na klinikach.




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za udaną wizytę i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


18.02 - Bertha - wizyta kwalifikująca w klinice

20.02 - Koniczyna82 - transfer
20.02 - peeggy - transfer
20.02 - yplocka1 - betowanie 4
22.02 - zanetaanna - kontrola przed crio
23.02 - Rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
13.-16.03 - Rybka14 - termin porodu
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pixie, ja robiłam badanie kosmowki po poronieniu. 700zl płaciłam we Wro. Ja zawoziłam akurat do gina materiał i on mi to wysłał kurierem do badania. Moja koleżanka sama zawozila do badania do laboratorium gdzieś obok szpitala na klinikach.




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki za odp. Zobaczę jak sie sytuacja rozwinie,jeszcze malutka nadzieje mam.


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Hej dziewczynki ❤.. jestem tu nowa. Jeatwm po 3 in vitro . 2 in vitro.zero.reakcji. Beta 0.
8.lutego mialam ttansfer 5 dniowej blastocysty
6 dpt beta 8.86
9 dtp beta 20.05.
Radosc niesamowita. Ale zadzwonila.doktor i kazala powtorzyc bede 12 dpt. Bo jej zdaniem.za malo urosla i mozliwe.ze sie zayrzymala....
 
Do góry