reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny! Nie bylo mnie tutaj juz 2 miesiace prawie. Mam nadzieje jakos nadrobic zaleglosci. Podczas tego czasu postanowilam ze tu nie zajrzę, bo za bardzo przezywalam pierwsza nie udaną probę. Dziś jestem po drugiej probie 12dpt i cóż beta pozytywna:))) Razem z mężem szalejemy ze szcześcia. W poniedzialek mam wizyte u lekarza i kolejna betę potwierdzającą, czy mozecie mi powiedzieć co bedzie dzialo się dalej? Jak dlugo bede przyjmowala leki? Jak czesto wizyty kontrolne? Kiedy pierwsze usg? Generalnie co dalej?

Super gratulacje :-*
 
reklama
yplocka,1 i fusun , kogo polecacie z invicty?
czy tam też podają encorton, clexane i wszystkie ulepszacze
będziemy wybierać między Novum, a Invictą
 
Cześć dziewczyny! Nie bylo mnie tutaj juz 2 miesiace prawie. Mam nadzieje jakos nadrobic zaleglosci. Podczas tego czasu postanowilam ze tu nie zajrzę, bo za bardzo przezywalam pierwsza nie udaną probę. Dziś jestem po drugiej probie 12dpt i cóż beta pozytywna:))) Razem z mężem szalejemy ze szcześcia. W poniedzialek mam wizyte u lekarza i kolejna betę potwierdzającą, czy mozecie mi powiedzieć co bedzie dzialo się dalej? Jak dlugo bede przyjmowala leki? Jak czesto wizyty kontrolne? Kiedy pierwsze usg? Generalnie co dalej?
Gratki [emoji2][emoji173]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
Pixie jak Ty sie w ogóle czujesz? Jesteś już w domu? :* zrób może jeszcze raz betę żeby zobaczyć czy dalej rośnie..

Ja juz w domu, tak jak pisałam wcześniej ordynator nie potwierdził zarodka ale na wypisie jest ,ze ciąża utrzymana. A jak tylko weszłam do domu to poleciała krew, teraz spokój i znowu czekanie, mówię Wam juz jestem tak zmęczona.... mam nawet myśli,żeby sie to juz skończyło bo wiedziałabym na czym stoję [emoji17]
Tak w ogóle to zaczelam sie zastanawiać nad tymi badaniami pgs, bo mam jeszcze 2 blastki zamrożone. I tu pytanie do dziewczyn, które to robiły ,opłaca mi sie to na te 2 mrozaczki czy moze zapłodnić jeszcze 6 i dopiero to badanie? Bo jeśli zarodek sie zagnieździł ale słabo sie rozwija to możliwe, ze to przez aberracje chromosomowe? Czy moze źle myśle? A wyczytałam jesCze,E można wysłać do badania kosmowke z poronienia,robiła to któraś?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Cześć dziewczyny! Nie bylo mnie tutaj juz 2 miesiace prawie. Mam nadzieje jakos nadrobic zaleglosci. Podczas tego czasu postanowilam ze tu nie zajrzę, bo za bardzo przezywalam pierwsza nie udaną probę. Dziś jestem po drugiej probie 12dpt i cóż beta pozytywna:))) Razem z mężem szalejemy ze szcześcia. W poniedzialek mam wizyte u lekarza i kolejna betę potwierdzającą, czy mozecie mi powiedzieć co bedzie dzialo się dalej? Jak dlugo bede przyjmowala leki? Jak czesto wizyty kontrolne? Kiedy pierwsze usg? Generalnie co dalej?
Super gratuluje
 
Ja juz w domu, tak jak pisałam wcześniej ordynator nie potwierdził zarodka ale na wypisie jest ,ze ciąża utrzymana. A jak tylko weszłam do domu to poleciała krew, teraz spokój i znowu czekanie, mówię Wam juz jestem tak zmęczona.... mam nawet myśli,żeby sie to juz skończyło bo wiedziałabym na czym stoję [emoji17]
Tak w ogóle to zaczelam sie zastanawiać nad tymi badaniami pgs, bo mam jeszcze 2 blastki zamrożone. I tu pytanie do dziewczyn, które to robiły ,opłaca mi sie to na te 2 mrozaczki czy moze zapłodnić jeszcze 6 i dopiero to badanie? Bo jeśli zarodek sie zagnieździł ale słabo sie rozwija to możliwe, ze to przez aberracje chromosomowe? Czy moze źle myśle? A wyczytałam jesCze,E można wysłać do badania kosmowke z poronienia,robiła to któraś?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

Nie oplaca ci sie badac tylko 2 zarodkow. Ja mialam 3 i robilam dodatkowa stymulacje bo mozesz wydac 9tys i nie miec nic...
 
Cześć dziewczyny! Nie bylo mnie tutaj juz 2 miesiace prawie. Mam nadzieje jakos nadrobic zaleglosci. Podczas tego czasu postanowilam ze tu nie zajrzę, bo za bardzo przezywalam pierwsza nie udaną probę. Dziś jestem po drugiej probie 12dpt i cóż beta pozytywna:))) Razem z mężem szalejemy ze szcześcia. W poniedzialek mam wizyte u lekarza i kolejna betę potwierdzającą, czy mozecie mi powiedzieć co bedzie dzialo się dalej? Jak dlugo bede przyjmowala leki? Jak czesto wizyty kontrolne? Kiedy pierwsze usg? Generalnie co dalej?
Moje gratulace...a jakie leki bierzesz? Bo jak podchodziłas na sztucznym cyklu to progesteron przewaznie bierze sie do podjecia funkcji przez lozysko czyli 12-14 tc...
 
Ja juz w domu, tak jak pisałam wcześniej ordynator nie potwierdził zarodka ale na wypisie jest ,ze ciąża utrzymana. A jak tylko weszłam do domu to poleciała krew, teraz spokój i znowu czekanie, mówię Wam juz jestem tak zmęczona.... mam nawet myśli,żeby sie to juz skończyło bo wiedziałabym na czym stoję [emoji17]
Tak w ogóle to zaczelam sie zastanawiać nad tymi badaniami pgs, bo mam jeszcze 2 blastki zamrożone. I tu pytanie do dziewczyn, które to robiły ,opłaca mi sie to na te 2 mrozaczki czy moze zapłodnić jeszcze 6 i dopiero to badanie? Bo jeśli zarodek sie zagnieździł ale słabo sie rozwija to możliwe, ze to przez aberracje chromosomowe? Czy moze źle myśle? A wyczytałam jesCze,E można wysłać do badania kosmowke z poronienia,robiła to któraś?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Nie wiem jak jest w twojej klinice. U mnie bardziej opłacało się "dorobić" trochę blastek.
Wszelkie wady genetyczne wpływają na utrzymanie ciąży, taka selekcja naturalna

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry