reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jakby się ktoś o mnie martwił to właśnie dostałam z kliniki
IMG-20170111-WA0000.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20170111-WA0000.jpg
    IMG-20170111-WA0000.jpg
    145,3 KB · Wyświetleń: 559
Kochane ja miałam zupełnie na odwrót. Konsultację miałam w dwóch klinkach zanim podjęłam decyzję w której. I w jednej i drugiej usłyszałam, że najpierw laparoskopia i histeroskopia przed In Vitro żeby sprawdzić czy wszystko jest właśnie ok ponieważ In Vitro to nie tania sprawa i przedewszytkim chodzi o nas żeby się nie okazało że nie powiodło się bo coś jest nie tak w środku. Oczywiście to też nie jest tanie mi się udało na kasę chorych musiałam tylko przeleżeć 3 dni w szpitalu choć powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie od razu po paru godzinach wrócić do domu....
Ja tak usłyszałam i miałam robione. Na szczęście okazało się, że oprócz dwóch polipów wszystko jest ok :)
Również miałam laparoskopie i histeroskopie przed 1 podejściem
 
Dziewczyny miłego, spokojnego i szczęśliwego dnia życzę!
In vitro ref. W Warszawie może będzie może nie. HGW robi problemy, więc może się to zejść.
Dostałam wyniki męża. Wszystko w normie, ale ma FSH podwyższone i anty-TPO. Co ciekawe ths jest w normie. I jak to interpretować? Fsh podwyższone świadczy o uposledzeniu jąder? Chyba jednak czeka nas dawcą... :(
 
Jakby się ktoś o mnie martwił to właśnie dostałam z kliniki Zobacz załącznik 791026

Super! Bardzo się cieszę!
Dziewczyny miłego, spokojnego i szczęśliwego dnia życzę!
In vitro ref. W Warszawie może będzie może nie. HGW robi problemy, więc może się to zejść.
Dostałam wyniki męża. Wszystko w normie, ale ma FSH podwyższone i anty-TPO. Co ciekawe ths jest w normie. I jak to interpretować? Fsh podwyższone świadczy o uposledzeniu jąder? Chyba jednak czeka nas dawcą... :(

Jaki M ma wyniki FSH?


Jeszcze mam pytanie odnośnie TSH, wyszło mi 3,7 przed ivf miałam 2,4 i reszte tarczycowych wyników w normie. Nie wiem skąd taki skok. Czy któraś z Was tak miała?
 
Super! Bardzo się cieszę!


Jaki M ma wyniki FSH?


Jeszcze mam pytanie odnośnie TSH, wyszło mi 3,7 przed ivf miałam 2,4 i reszte tarczycowych wyników w normie. Nie wiem skąd taki skok. Czy któraś z Was tak miała?
Ja miałam tsh przed 2 podejściem ok 0.56
Jak robiłam betę żeby sprawdzić czy się udało,przy okazji zrobiłam tsh.
Beta pozytywna,tsh 2.77 ...
Trzeba
Oczywiście zaraz poleciałam do endo (bo w ciąży powinno być do 2.5). Powiedział,że po takiej dawce hormonów tsh może skoczyć.
Nie kazał zwiększać leków na początek i po tygodniu było 2.1
Ale finalnie i tak zwiększył ciut dawkę żeby zejść do ok 1 i teraz mam 1.29

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super! Bardzo się cieszę!


Jaki M ma wyniki FSH?

Jeszcze mam pytanie odnośnie TSH, wyszło mi 3,7 przed ivf miałam 2,4 i reszte tarczycowych wyników w normie. Nie wiem skąd taki skok. Czy któraś z Was tak miała?
Mój FSH ma 14,6 mlU/ml
TSH 1,89
Anty TPO: 47
ESTRADIOL: 41
DHEAS : 372
Testo: 20,3
Shgb: 35
PRL: 230,3
 
Ostatnia edycja:
Do góry