reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a czy za drugim razem nerwy troche odpuszczaja?jest bardziej na luzie?jak bylo w waszym przypadku..?
Jest mniejsze cisnienie przy zastrzykach i napewno przy punkcji bo juz wiesz jak to wyglada poznoej juz jest tak samo stres czy sie zaplodnia ile bedzie do transferu zarodkow czy bedzie cos do mrozenia a po transferze to wiadomo piekne 2 tygodnie :)
Ale ogolnie mniej sie to przezywa niz za 1 razem :)
 
reklama
Balatko, joasia mega gratulacje!
Kreatola super, ze chłopaczek.
Mnie to jeszcze dłuuga droga czeka.... mam wszystkie wyniki hormonow, ocencie doswiadczonym okiem. Kilka pozycji wydaje mi sie nie za ciekawych...

Hormon folikulotropowy (FSH) 8.9 _ mIU/ml
Wartość referencyjna:
faza folikularna: 3.5 - 12.5
środek cyklu: 4.7 - 21.5
faza lutealna: 1.7 - 7.7
po menopauzie: 25.8 - 134.8
Hormon luteinizujący (LH) 5.2 _ mIU/ml
Wartość referencyjna:
faza folikularna: 2.4 - 12.6
środek cyklu: 14.0 - 95.6
faza lutealna: 1.0 - 11.4
metoda ECLIA
po menopauzie: 7.7 - 58
Estradiol 17-beta (E2) 11 _ pg/ml
Wartość referencyjna:
faza folikularna: 12.4 - 233
środek cyklu: 41.0 - 398
faza lutealna: 22.3 - 341
po menopauzie: <5 - 138
Siarczan dehydroepiandrosteronu (DHEAS) 282 _ ug/dl 98.8 - 340
Białko wiążące hormony płciowe (SHBG) 40 _ nmol/l 26.1 - 110.0
Testosteron (TST) 1.0 _ nmol/l
Wartość referencyjna: 0.29 - 1.67
58wydaje mi sie, ze miedzy LH,FSH(stosunek 0,58) a estradiolem cos jest nie tak. To byl 4dc
Też właśnie dostałam te same badania na maila jak będę w domu to napisze jak moje wyglądają bo też się na tym nie znam.
 
Do góry