reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Kochane. Po powrocie do pracy mam dużo mniej czasu na regularne odwiedzanie forum i widzę, że mam sporo zaległości. Ja była dziś na USG i wszystko super. Maleństwo bardzo się ruszało więc ciężko było zrobić zdjęcie, ale doktor była bardzo zadowolona i mówiła, że wszystko ok.
baby3.jpg
baby2.jpg
baby1.jpg
 

Załączniki

  • baby1.jpg
    baby1.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 737
  • baby2.jpg
    baby2.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 729
  • baby3.jpg
    baby3.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 726
Kreatola super wiadomość, w którym tygodniu robi się test pappa?

Dzibek29: ja też nie miałam żadnych objawów... nie ma na to reguły...
Ja miałam zrobione w 12 tc, dziś poznałam dokładne wyniki. Jak już pisałam, osobiście nie polecam robienia, ale to każda musi sama zdecydować.

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Kochane. Po powrocie do pracy mam dużo mniej czasu na regularne odwiedzanie forum i widzę, że mam sporo zaległości. Ja była dziś na USG i wszystko super. Maleństwo bardzo się ruszało więc ciężko było zrobić zdjęcie, ale doktor była bardzo zadowolona i mówiła, że wszystko ok.
Zobacz załącznik 790873 Zobacz załącznik 790872 Zobacz załącznik 790871
Hihi, na pierwszym zdjęciu wygląda jak kosmita [emoji89] [emoji106]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje kochane, ja po wizycie.
Wygląda na to, że dzidzia zdrowiutka, wyniki papp-a skorygowane (1:669 zd), wszystko w najlepszym porządku, lekarka zadowolona, tylko zdjęcia nie mogła zrobić. Wizyta w ogóle super przebiegała.
No i już wiemy: będziemy mieć synka! [emoji813][emoji813][emoji813]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ciesze sie ze wyniki wyszly ok teraz byle do przodu do porodu :) bez zbednych przygod.
Gratuluje synka :*
 
reklama
Do góry