reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja dziś mówię do sprzedawcy,że muszę z mężem przyjechać bo On prawie 2m i żeby wysokość rączki była odpowiednia,a Pan spojrzał na mnie i z uśmiechem "a jak Pani myśli ile mąż razy pójdzie z dzieckiem na spacer?" :)
Uświadomił mi,że takie rzeczy kupuje się pod mamę głównie :)
Człowiek jest zupełnie zielony przy pierwszym dziecku :)
No ja juz bym chciała,tym bardziej że wyprzedaze teraz ale obiecałam sobie,żele do 5 miesiąca nic.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Moj M tez dzis przymiary robil i tez pytal i jak. No a co ja mialam odpowiedziec innego wiec powiedzialam ze dobrze. Ale w sklepie mieli racje.
Ja sobie powiedzialam ze od 6 miesiaca bede dopiero kupowac i jak sie zaczol to tak szalalam ze mam juz praktycznie wszystko. A dzis jestem w 26t3d i postanowilismy juz kupic wozek.
 
reklama
Moj M tez dzis przymiary robil i tez pytal i jak. No a co ja mialam odpowiedziec innego wiec powiedzialam ze dobrze. Ale w sklepie mieli racje.
Ja sobie powiedzialam ze od 6 miesiaca bede dopiero kupowac i jak sie zaczol to tak szalalam ze mam juz praktycznie wszystko. A dzis jestem w 26t3d i postanowilismy juz kupic wozek.
I dobrze, jakby sie okazało że masz jak ja czekać 8 tyg wózek jak u nas to klops.
Fajnie,że już możesz kupować :)
A jakby coś moja siostra (3 dzieci) polecala bardzo pieluchy z bambusa, mówi że rewelacyjne podlozyc czy w łóżeczku czy do pielęgnacji (oczywiście nie do przewijania ;) ).

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli tylko jedno podejście macie za free??
Dobre i to,szczególnie jak się uda. U nas to niedługo będzie chyba trzeba zakopywac w piwnicy kartę zapłodnienia ivf , jak taka się władze ma :/

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Podchodzac pierwszy raz do ivf do 3 podejsc jest free i nie mozesz miec dzidzi i zalezy w ktorej czesci Uk mieszkasz,londyn tylko od 1-2 razy ,piszac ze tylko raz mialam na mysli tylko raz ogolnie jest refundowane I jesli Sue uda to JuZ nigdy wiecej gratis ..

Wiem o pl no przykra bardzo sprawa ,pare mscy temu byla tez wojna o refundowane leki czy nie ...i jak wypisuja masakrycznie w rzadzie o ivf ,tutaj nawet kosciol katolicki moxe nie popiera Ale chrzest daje bo mam kolezanke po ivf ktora chrzcila w kosciele katolickim a ze chciala tez isc do komuni to Sue spowiadala i przypadkiem walnela ze dziecko jest z ivf a ksiadz nic i bardzo dobrze ,przeciez to dziecko jak kazde inne ,to nie medycyna ani lekarz decyduje czy ivf Sue uda czy nie



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś mówię do sprzedawcy,że muszę z mężem przyjechać bo On prawie 2m i żeby wysokość rączki była odpowiednia,a Pan spojrzał na mnie i z uśmiechem "a jak Pani myśli ile mąż razy pójdzie z dzieckiem na spacer?" :)
Uświadomił mi,że takie rzeczy kupuje się pod mamę głównie :)
Człowiek jest zupełnie zielony przy pierwszym dziecku :)
No ja juz bym chciała,tym bardziej że wyprzedaze teraz ale obiecałam sobie,żele do 5 miesiąca nic.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe bo prawde ci powiedzial kochana :)
M to w weekend z toba na spacer pojdzie a w tygodniu ty bedziesz z wozeczkiem biegac :)
 
I dobrze, jakby sie okazało że masz jak ja czekać 8 tyg wózek jak u nas to klops.
Fajnie,że już możesz kupować :)
A jakby coś moja siostra (3 dzieci) polecala bardzo pieluchy z bambusa, mówi że rewelacyjne podlozyc czy w łóżeczku czy do pielęgnacji (oczywiście nie do przewijania ;) ).

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
O tych pieluszkach to nie slyszalam.
A czemu trzeba czekac az 8 tyg ??? I to na kazdy wozek.
Jeszcze troche i ty juz bedziesz kupowac ja nawet nie wiem kiedy to zlecialo tak szybko
 
O tych pieluszkach to nie slyszalam.
A czemu trzeba czekac az 8 tyg ??? I to na kazdy wozek.
Jeszcze troche i ty juz bedziesz kupowac ja nawet nie wiem kiedy to zlecialo tak szybko
Ponoć coraz bardziej popularne,dużo lepsze niż tetrowe, nie uczulaja itp. Siostra mówiła,że lepszych póki co nie miała.
Do 8 tyg,bo z tego co mówił sprzedawca cieszą się bardzo dużym powodzeniem,są bardzo dobre i producent nie wyrabia się z zamówieniami. Faktycznie prowadzi się super a do tego ma ortopedyczny kokosowy materac i inne bajery. Akurat na ten model tak długo się czeka. Na inne wózki tak do 2 tyg.
No ale jeszcze musi na mnie poczekać ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ponoć coraz bardziej popularne,dużo lepsze niż tetrowe, nie uczulaja itp. Siostra mówiła,że lepszych póki co nie miała.
Do 8 tyg,bo z tego co mówił sprzedawca cieszą się bardzo dużym powodzeniem,są bardzo dobre i producent nie wyrabia się z zamówieniami. Faktycznie prowadzi się super a do tego ma ortopedyczny kokosowy materac i inne bajery. Akurat na ten model tak długo się czeka. Na inne wózki tak do 2 tyg.
No ale jeszcze musi na mnie poczekać ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiec bede musiala kupic na probe z 4 szt. Poczekaj moze jeszcze inny ci sie spodoba jeszcze masz duzo czasu
 
Wiec bede musiala kupic na probe z 4 szt. Poczekaj moze jeszcze inny ci sie spodoba jeszcze masz duzo czasu
Jeszcze się przyjadę i popatrzę :)
Tym bardziej,że mąż się oburzyl,że wózek ma być pode mnie i On też chcę chodzić na spacery ;)
No dobrze, to szukamy dalej ;)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry ja już mam wyniki.
Na usg i usg dopler guz wygląda brzydko jednak markery nowotworowe i TK z contrastem nie potwierdzają jego brzydkosci. Na chwilę obecną dają 95% ze to nie rak jajnika .
Zalecana obserwacja i za 6 tyg powtórka dopler i markery by sprawdzić czy guz stabilny
ufff jak dobrze że pozytywne wiadomości Ewunka
 
Do góry