reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Maryn123 Ja JuZ kiedys pisalam ;)),punkcje mialam o 9 a o 20 poszlam do kina I na pizze bowiem nic wogole mnie nue bolalo,czulam Sue jak przed punkcja

Kazda kobieta inaczej przechodzi punkcje ,czego tobie rowniez zycze bez bolow!!;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mjs
Mnie lekarz po punkcji powiedział że nie ma sensu robić transferu bo to podanie dla podania i tak z tego nic nie wyjdzie. I sie zalamalam :( Pobrano 20 oocytów z czego (z powodu ograniczeń ustawowych) tylko 6 mogli zaplodnic. Na chwile obecna tylko 2 komorki posiadaja znamiona zaplodnienia i pani embriolog ma rozmawiac z lekarzem w sprawie transferu bo boi sie ze moga nie przezyc mrozenia.Mąż ma mało i bardzo słabe żołnierzyki. Czy to wogole ma szanse sie udać?Jestem zalamana :-(
Musi się udać, mój mąż też ma bardzo słabe nasienie ale mam nadzieję, że coś się uda pobrać, żeby doszło do zaplodnia
 
Maryn123 Ja JuZ kiedys pisalam ;)),punkcje mialam o 9 a o 20 poszlam do kina I na pizze bowiem nic wogole mnie nue bolalo,czulam Sue jak przed punkcja

Kazda kobieta inaczej przechodzi punkcje ,czego tobie rowniez zycze bez bolow!!;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jeszcze chwile poczekam, ale myśle o tym wszystkim już bardzo i takie mnie nachodzą pytania i refleksje [emoji2][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobra to ja zdam sprawozdanie z dzisiejszej wizyty.
Mój Bączek ma 2.7 mm serduszko pięknie biło już 170. Machał do mamusi rączkami w sumie bardzo się kręcił lekarz stwierdził że aktywne dziecko . Wszystko w porządku u nas kolejna wizyta 05.01.2016 i badania prenatalne.
Rustynka, chyba jednak nie 2,7 mm, bo wtedy jeszcze nie ma czym machać :) który to tydzień?
 
A pytanie laika jeszcze jedno mam. Czy cała ta punkcja (brzmi strasznie :o) jest bolesna? Czy w całej tej procedurze jest jakiś bolesny element? Wole się przygotować ... [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie miałam absolutnie żadnych powikłań :) jedyne co to przed punkcja miałam bardzo wydęty brzuch bo wyhodowalam az 21 komórek :) 2 h po punkcji normalnie już funkcjonowalam :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam kawałek do kliniki to nie będę jechać! Mi też Pani dr. mówiła brzuch lub ręką to wolę tą drugą opcje. właśnie wyszłam z apteki kupiłam wszystkie suplementy które nasza dr. napisała wczoraj

W brzuch jest serio spoko. (Wkuwanie, bo tego leku nie miałam więc na wszelki wypadek się nie wypowiadam). Łapiesz sobie na brzuch fałdkę, specjalnie trochę mocniej szczypiesz i wtedy nawet nie czuć igły, są bardzo cieńkie. A jak kiedyś w szpitalu leżałam i codziennie zastrzyk był to pielęgniarka twierdziła, że w brzuch najmniej boli :)
 
Do góry