reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tu o geny i o kalogen chodzi...czytałam że tylko 10% nie robiąc nic nie ma rozstępów itp. Także Mokate, gratuluję [emoji6]



I IVF - mój Bąbelek ma 8 tygodni [emoji173][emoji703][emoji320][emoji322][emoji324]
Nie wiedziałam. No cóż, zobaczymy jak będzie tym razem, bo już 40 mi stuknie za 4 miesiące, więc i skóra inna. Chociaż z synkiem 3 lata temu też już swoje lata miałam :)
 
Wiesz ze i u mnie ciężko z zarodkiem napisałam tak bo wyszły mi gały jak przeczytałam ze nie ma sensu mrozic :szok:Ale marze o mrożeniu a co. ...... marzenia nic nie kosztują. .....:)
Chodzisz juz na monitoring i 4 antralne masz. ? Czekasz ze stymulacja 5-6 ?
Tak, teraz będę obserwować antralne, jeśli bedzie powyżej 5 szt. i fsh poniżej 20 to spróbuję. Cały czas liczę, że zaciążę naturalnie( od dwóch lat w każdym cyklu mam owulacje- potwierdzone monitoringiem, testami i temperaturą) Suplementuję wit.d, dhea, q10, kwas foliowy i moje, co prawda nieliczne komórki, są dobrej jakości. Mąż ma bardzo dobre wyniki więc mam dużo nadziei. Wiadomo, przy moim amh ( 0,4) lekarze nie wrożą powodzenia w inv., ale ja i tak się nie poddam. Nie dadzą mi szansy w tej klinice to pójdę do innej. A jakie Ty masz plany? Mówiłaś coś o dwóch punkcjach w jednym cyklu. Jak powiedzialam o tym mojej pani doktor to zrobila wielkie oczy i powiedziała, że pierwszy raz o tym slyszy.
 
Tak, teraz będę obserwować antralne, jeśli bedzie powyżej 5 szt. i fsh poniżej 20 to spróbuję. Cały czas liczę, że zaciążę naturalnie( od dwóch lat w każdym cyklu mam owulacje- potwierdzone monitoringiem, testami i temperaturą) Suplementuję wit.d, dhea, q10, kwas foliowy i moje, co prawda nieliczne komórki, są dobrej jakości. Mąż ma bardzo dobre wyniki więc mam dużo nadziei. Wiadomo, przy moim amh ( 0,4) lekarze nie wrożą powodzenia w inv., ale ja i tak się nie poddam. Nie dadzą mi szansy w tej klinice to pójdę do innej. A jakie Ty masz plany? Mówiłaś coś o dwóch punkcjach w jednym cyklu. Jak powiedzialam o tym mojej pani doktor to zrobila wielkie oczy i powiedziała, że pierwszy raz o tym slyszy.
Ja jeszcze nie wybrałam kliniki na razie sobie chodzę od 1 do 2 robie badania tak dla świętego spokoju ( na razie wychodzą dobrze ) .Narazie musze odczekać bo pekły mi 2 torbiele i muszą się wchłonąć. Tak robią w klinice 2 pukcjie na 1 stymulacji czasem jajeczka rosną różnie każdy swoim życiem i pobierają te większe dokarmiaja resztę ok 2-3 dni i pobierają resztę.
 
reklama
Do góry