reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Odpoczywamy! Miłej niedzieli!
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego dnia dla wszystkich!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
6: milagors - betowanie 2
7: ema51 - badania prenatalne
9: Ewunka - wizyta w drugiej klinice
9: jaskolcia - USG pęcherzeykowo/serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
10: milagors - betowanie 3
12: kreatola - badania prenatalne 1
12: asiex - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
12: ambicja1987 - betowanie 1
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed stymulacją
13: ewelin85 - betowanie 1
14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1

2017

10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej wszystkim;) dopisz mnie proszę 12.12 na bete chociaż zastanawiam się czy nie iść prywatnie w 8dpt:) miłej niedzieli:)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej wszystkim;) dopisz mnie proszę 12.12 na bete chociaż zastanawiam się czy nie iść prywatnie w 8dpt:) miłej niedzieli:)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ile dni miał twój zarodek?
milagors czyli myślisz, że jak miałam transfer w sobotę 4-dniowego zarodka. to w sobotę już mogę zrobić betę i powinno coś wyjść? Czy to jest tak, że może coś wyjść, a nie musi?
 
Kto po in vitro?


2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza
Kto po in vitro?


2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ile płacicie za lutinus? I gdzie kupujecie bo mam problem z dostępnością
Hej dziewczyny od jakiegoś czasu was podczytuje .Jestem po 3 poronieniach jednej ciąży pozamacicznej.Udało mi się zajść w ciążę po pierwszej próbie inf w Novum.Moje maleństwo jutro skończy 9 tygodni. Ja do siódmego tygodnia przepisany miałam Lutinus a teraz Luteine 100 jest tańsza ok 55 złoty

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ile dni miał twój zarodek?
milagors czyli myślisz, że jak miałam transfer w sobotę 4-dniowego zarodka. to w sobotę już mogę zrobić betę i powinno coś wyjść? Czy to jest tak, że może coś wyjść, a nie musi?

To jest tak, ze przy 5dniowych blastocystach beta juz powinna byc w 6dpt. Analogicznie przy 4dniowych dzien pozniej. Tak jest medycznie, ksiazkowo itp. Gdy beta w 6dpt jest 0 lub bardzo niska, to sie czeka na finalne poywierdzenie w 10dpt. Nikt by w 6dpt nie przestawal brac lekow...ale jesli w 6dpt bety nie ma to.... marne szanse i trzeba sie szykowac na to, ze ciazy nie bedzie.

Ja robie zawsze w 6dpt bo po co sie ludzic o te 4 dni wiecej? Szukac objawow, myslec ze okres, ze ciaza blablabla. To nie dla mnie.

Mialam raz w 6dtp bete 10. Implantacja byla ale potem w 10dpt przyrost do cos 70 ilus. I bylo za malo.

Raz w 6dpt beta 40 i w 10dpt 275. Mam corke.

Ufam temu ;)
 
Dziewczyny mam do wydania:
* test owulacyjny Facelle Rossmamm - 06.2018
* luteina dopochwowa 50mg 90 tabl. - 04.2017
*clostilbegyt 50mg 5 tabl. - 07.2019
* encorton 10mg
8 tabl. - 07.2018
11 tabl. - 12.2017
* kwas foliowy
50 tabl. - 10.2017
60 tabl. - 05.2018
Wiadomosci tylko na priv
 
reklama
Do góry