reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego weekendu dla wszystkich!

✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


21:husann -wizyta u gin prowadzacego ciążę
21: jaskolcia - betowanie 1
22: rustynka - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa ❤❤❤❤❤
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
23: sunrisea - betowanie 1
23: plastelinka88 - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa ❤❤❤❤❤
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25: sunrisea - betowanie 2
28: mawila - betowanie 1
30: dora2016 - betowanie 1
30: kropelka30 - betowanie 1

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
9: Ewunka -wizyta w drugiej klinice
12: kreatola - badania prenatalne 1
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
16:margaretka35 - konsultacje
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
❤❤❤❤❤
Dziękuję
 
reklama
Trochę szkoda, że lekarze nie mówią o no-spie. Ja mam teraz mega doła, bo boję się, że to że nie brałam no-spy spowodowało, że zarodek się nie zagnieździł :(
Ja przy pierwszym transferze nie bralam bo nie wiedzialam ale juz przy drugim bralam 3x1 i sie udalo. Ale nie powiem ci czy to nospa pomogla czy nie.
 
Wydatki nas wykończą. Nam się zapłodniły trzy komórki. Dwa zarodki miałam dzisiaj transferowane. Z tym trzecim nie wiadomo. Mam dzwonić w czwartek, to się dowiem. Jeśli będzie ok, mrożenie to koszt 900 zł. Jeśli nic z tego, a te sie nie zagnieżdżą, to dla nas koniec, bo wydaliśmy wszystko i jeszcze więcej :( Do tego co chwilę leki.
 
Katharina a napisała byś czemu miałaś zalecone te zastrzyki do aż 15 tyg.?
2 zastrzyki, 6 lutein dopochwowo i 3 duphastony codziennie mialam do 15 tyg...tak dlugo zeby miec pewnosc ze lozysko podejmie prace i zacznie produkowac progesteron. Po transferze mialam brac tylko luteine...ale od razu zaczelam plamic...najpierw 1 dzien krwia a potem na brazowo...i tak 3 takie sytuacje...szybko robilam poziom progesteronu i okazywalo sie ze on mi spadal...dopiero te zastrzyki na mnie dzialaly...

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katharina a napisała byś czemu miałaś zalecone te zastrzyki do aż 15 tyg.?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
2 zastrzyki, 6 lutein dopochwowo i 3 duphastony codziennie mialam do 15 tyg...tak dlugo zeby miec pewnosc ze lozysko podejmie prace i zacznie produkowac progesteron. Po transferze mialam brac tylko luteine...ale od razu zaczelam plamic...najpierw 1 dzien krwia a potem na brazowo...i tak 3 takie sytuacje...szybko robilam poziom progesteronu i okazywalo sie ze on mi spadal...dopiero te zastrzyki na mnie dzialaly...
 
Kreatola mogę poprosić o dopisanie mnie na 21? Wizyta na której się dowiem ile jajek się wykluło i doczekało do 5dnia i badań... I na 24, kontrola cyklu. Może w porannym wydaniu, żebyś nie musiała wklejać kalendarza co 5 minut... Z góry dzięki.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
2 zastrzyki, 6 lutein dopochwowo i 3 duphastony codziennie mialam do 15 tyg...tak dlugo zeby miec pewnosc ze lozysko podejmie prace i zacznie produkowac progesteron. Po transferze mialam brac tylko luteine...ale od razu zaczelam plamic...najpierw 1 dzien krwia a potem na brazowo...i tak 3 takie sytuacje...szybko robilam poziom progesteronu i okazywalo sie ze on mi spadal...dopiero te zastrzyki na mnie dzialaly...

Koszty straszne ale grunt, że działały :*


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
wzielam nospę...teraz sobie wmawiam ze mam skurcze macicy....przeklety orgazm!:(
A do sikacza jeszcze 11.

Jak jest u Was z intuicja? Czy ktoras z Was od poczatku czula ze sie nie udalo i tak było...lub odwrotnie, od początku wszystko było na tak?
Czy Wasza intuicja kłoci sie z rozsądkiem i wynikami badań, zaleceniami lekarzy itp ?
 
Do góry