reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry :)
Mawila żeby Twój kochany Kropek juz Cię nigdy nie opuścił [emoji110][emoji110]
Klarsa, Kochana pięknych widoków [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
To będzie dobry dzień ! :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję! Wizytę mam na 14.00 także dam znać po [emoji6]
Ale to były najdłuższe dwa tygodnie...

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Część dziewczyny. Nadrabuam wasze wpisy, oj trochę mu zejdzie ;) kaczorku, margaretja... tak mi przykro :((całkowicie zajęłam się praca żeby nie zwariować...chcemy podejsc jeszcze raz, ale to będzie ostatni...tylko Z kasą bardzo ciężko więc to pewnie potrwa trochę,niestety. Dlatego chciałam was zapytać, czy wiecie może jak z refundacja leków do stymulacji??? Wiadomo do kiedy będzie ta refundacja??
 
2016-11-18 10.21.37.jpg
Olusia gratuluję :*
Mokate nie nie biorę adopcji zarodka bo to był bym mega egoizm z mojej strony mój mąż może mieć dzieci wiec .....
Z tych 2 opcji kd czy zarodek oczywiście kd bo dziecko było by w pół nasze :)
Ale plan jest taki ze jeszcze poszukam mojego złotego jaja a jak się nie uda to będziemy małżeństwem bez dzieci .....
Zycie pokaże. ...
Narazie mam trochę dosyć. ....
Ja mam rozległą endometrioze jest na jelitach w jajnichach w odbycie. .... i niestety każda stymulacja ( a bardziej po strasznie boli ...... i " rozrywa " mnie od środka )
Narazie zrobię kilka badań by zobaczyć czy nie ma jeszcze innych przeszkód poza rozległą endo i mała rezerwa zanim podejmę 4 stymulację .
 

Załączniki

  • 2016-11-18 10.21.37.jpg
    2016-11-18 10.21.37.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 463
Jadę właśnie po moje szczęście :) ok. 11:00 powinno już być po :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

To od dziś ściśnij mocno,nie puszczaj i chodź tip topami [emoji12]

Dziękuję! Wizytę mam na 14.00 także dam znać po [emoji6]
Ale to były najdłuższe dwa tygodnie...


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE

To czekamy i moze jakieś zdjęcie?? [emoji6]

Czesc Dziewczyny.
Mawila, Kralsa powodzenia dzisiaj.

U mnie niestety okres rozkrecil sie na dobre :(

Kreatola przepisz mnie prosze z wizyty serduszkowej na zwykla konsultacje.

Margaretka tak mi przykro,tule mocno,ale nie poddajemy sie??!!!

Trzymamy kciuki za udany transfer i piękne widoki w czasie wizyty!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo



[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Czy mogę prosić o wpisanie mnie na 21.11 -wizyta w trakcie stym [emoji6]

Pixie_Dixie w mojej klinice te leki raczej wszystkie dostaja. Przepisuje lekarz. To byla moja 7ma stymulacja, a pierwszy raz mam tak, ze nastepnego dnia mnie boli, lekow nie biore. To wlasciwie dyskomfort mocny i czasem cos zaboli. Na pewno w dniu punkcji nie da rady do pracy (jestes skolowana, zmeczona), a nastepnego to spoko. Osobiscie polecam wziac sobie wolnego tydzien po transferze lub chociaz pierwsze dwa dni po. Mozna i bez tego, ale wtedy jest wiekszy luz,

Dzięki [emoji6]tak zrobię,ze po transferze wolne,będę tylko leżeć [emoji12]

Hej a co to za suplement ?

Q10,wcześniej dziewczyny polecały na jakość jajeczek [emoji6] ten ponoć najlepiej sie przyswaja


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry