reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, przepraszam że nic się nie odzywałam ale niestety beta spadła o 5 jednostek. Byłam załamana zaraz po powrocie do domu schowałam się pod kołdrę i dwa dni nie wychyliłam spod niej nosa :(Lekarz kazał powtórzyć betę dzisiaj dla pewności i tutaj zaskoczenie bo urosła. Sama nie wiem co mam o tym myśleć, następną wizytę mam w środę... może sprawa się wyjaśni, a ja żyje nadzieją, że jeden zarodek nie przetrwał, ale drugi nadal jest... Dziękuje za zainteresowanie i za to że się martwiłyście, ale ja naprawdę nie byłam w stanie nic napisać...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,

Kiedyś byłem na forum ale niestety nie pamiętam swojego nicka. Może po krótce opiszę naszą historię. Od 2 lat staramy się z Żoną o dziecko, tym razem to było nasze 3 podejście do inVitro w klinice Parens w Krakowie. Z 10 komórek 7 było zapłodnionych od dawcy a 3 odemnie. Przetrwały te moje i takie też zostały podane. Dzisiaj jest 10dpt i beta pokazała 34,19 mIU/ml. Wiemy że każdy dodatni wynik to nadzieja, ale jak myślicie? Żona ma też jakieś brązowe plamienia, czy to implentacyjne?

Dzięki za wszystko z góry :)

Dziewczyny maja racje,2beta potwierdzi,jeśli jest przyrost to gratulacje [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, przepraszam że nic się nie odzywałam ale niestety beta spadła o 5 jednostek. Byłam załamana zaraz po powrocie do domu schowałam się pod kołdrę i dwa dni nie wychyliłam spod niej nosa :(Lekarz kazał powtórzyć betę dzisiaj dla pewności i tutaj zaskoczenie bo urosła. Sama nie wiem co mam o tym myśleć, następną wizytę mam w środę... może sprawa się wyjaśni, a ja żyje nadzieją, że jeden zarodek nie przetrwał, ale drugi nadal jest... Dziękuje za zainteresowanie i za to że się martwiłyście, ale ja naprawdę nie byłam w stanie nic napisać...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

O kurczę bidulko, trzymaj sie i do następnej bety [emoji110] bedzie dobrze!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale pomyślałam że taki lekarz znalazłby jakieś leki które uleczylyby nasienie męża:( sama nie wiem co myśleć...
Nie należę do osób które tak łatwo się poddają ale in vitro więcej na pewno nie będzie bo z kasą kiepsko i mąż już nie chce więcej ivf zresztą ja też nie.. bardzo się zawiodłam na tej metodzie bo tyle nam naobiecywali i dupa :(
Nie wiem kaczorku czy dobrze kojarze ale do tej metody nie moga podejść osoby ktore robily juz in vitro....
 
Witam,

Kiedyś byłem na forum ale niestety nie pamiętam swojego nicka. Może po krótce opiszę naszą historię. Od 2 lat staramy się z Żoną o dziecko, tym razem to było nasze 3 podejście do inVitro w klinice Parens w Krakowie. Z 10 komórek 7 było zapłodnionych od dawcy a 3 odemnie. Przetrwały te moje i takie też zostały podane. Dzisiaj jest 10dpt i beta pokazała 34,19 mIU/ml. Wiemy że każdy dodatni wynik to nadzieja, ale jak myślicie? Żona ma też jakieś brązowe plamienia, czy to implentacyjne?

Dzięki za wszystko z góry :)
Gratuluje...ja mialam takie plamienia bo mialam za niski progesteron...dostalam tabletki i zastrzyki i bylo ok...
 
reklama
Do góry