reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No właśnie wina ze strony męża bo 0% plemników właściwej budowy nieruchliwe i mała liczebność żołnierzykow u mnie wg badań wszystko ok
Według mnie tu nie pomoże naprotechnologia. To jest tak naprawdę obserwacja swojego cyklu i zozumiene funkcjonowania swojego ciała (z tego co czytalam). Szukasz najbardziej optymalnego momentu na zapłodnienie komórki.
Oni chyba nie stosują żadnego medycznego leczenia, choć robią jakieś badania. Musiałabys poczytać, ale z tego co ja kiedyś szukałam to w przypadku np niedrożności, słabego nasienia, słabych komórek itp się nie sprawdzi.
Teraz zamiast dofinansowania ivf jest chyba ten program finansowania leczenia naprotechnologia. Jeżeli chcesz spróbować to warto się dowiedzieć o zasady.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,

Kiedyś byłem na forum ale niestety nie pamiętam swojego nicka. Może po krótce opiszę naszą historię. Od 2 lat staramy się z Żoną o dziecko, tym razem to było nasze 3 podejście do inVitro w klinice Parens w Krakowie. Z 10 komórek 7 było zapłodnionych od dawcy a 3 odemnie. Przetrwały te moje i takie też zostały podane. Dzisiaj jest 10dpt i beta pokazała 34,19 mIU/ml. Wiemy że każdy dodatni wynik to nadzieja, ale jak myślicie? Żona ma też jakieś brązowe plamienia, czy to implentacyjne?

Dzięki za wszystko z góry :)
 
Witam,

Kiedyś byłem na forum ale niestety nie pamiętam swojego nicka. Może po krótce opiszę naszą historię. Od 2 lat staramy się z Żoną o dziecko, tym razem to było nasze 3 podejście do inVitro w klinice Parens w Krakowie. Z 10 komórek 7 było zapłodnionych od dawcy a 3 odemnie. Przetrwały te moje i takie też zostały podane. Dzisiaj jest 10dpt i beta pokazała 34,19 mIU/ml. Wiemy że każdy dodatni wynik to nadzieja, ale jak myślicie? Żona ma też jakieś brązowe plamienia, czy to implentacyjne?

Dzięki za wszystko z góry :)
Hej :)
Beta wskazuje,że się mogło udać :)
Musicie teraz sprawdzać czy rośnie :) powtórzcie betę za 2-3 dni, jak rośnie to pozostanie pogratulować :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,

Kiedyś byłem na forum ale niestety nie pamiętam swojego nicka. Może po krótce opiszę naszą historię. Od 2 lat staramy się z Żoną o dziecko, tym razem to było nasze 3 podejście do inVitro w klinice Parens w Krakowie. Z 10 komórek 7 było zapłodnionych od dawcy a 3 odemnie. Przetrwały te moje i takie też zostały podane. Dzisiaj jest 10dpt i beta pokazała 34,19 mIU/ml. Wiemy że każdy dodatni wynik to nadzieja, ale jak myślicie? Żona ma też jakieś brązowe plamienia, czy to implentacyjne?

Dzięki za wszystko z góry :)

Witaj.
Z tego, co się orientuję wyniki bety między 5 a 50 są niejednoznaczne, na pewno trzeba powtórzyć badanie.
Co do plamień to raczej nie implementacyjne, jeśli beta już wyszła - oznacza to, że na pewno doszło do zagnieżdżenia zarodka. A czy żona badała poziom progesteronu? Bo coś mi się po głowie kołacze, że przy niskim poziomie progesteronu mogą być plamienia.
Pozdrawiam!
 
Ale pomyślałam że taki lekarz znalazłby jakieś leki które uleczylyby nasienie męża:( sama nie wiem co myśleć...
Nie należę do osób które tak łatwo się poddają ale in vitro więcej na pewno nie będzie bo z kasą kiepsko i mąż już nie chce więcej ivf zresztą ja też nie.. bardzo się zawiodłam na tej metodzie bo tyle nam naobiecywali i dupa :(
Przykro mi bardzo... Czlowiek zawsze wierzy ze sie uda... Mam nadzieje ze dane ci bedzie maluszka jeszcze tulic...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1479126173271.jpg

Oto moj kropek:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1479126173271.jpg
    1479126173271.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 530
Do góry