reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Umarłam.... Patrzę na ten wynik setny raz i nie wierzę.... Wynik bety 10dpt wynosi 0,1..... Siedzimy z mężem i oboje płaczemy.... Czy jest sens robić betę 12dpt tak jak kazał lekarz????? Błagam ratujcie.... Serce mi pęka.....
Ja tez raz zrobiłam dwa dni przed terminem i była ujemna i lekarz kazał powtórzyć za swą dni i niestety nic nie drgnelo:(
 
Umarłam.... Patrzę na ten wynik setny raz i nie wierzę.... Wynik bety 10dpt wynosi 0,1..... Siedzimy z mężem i oboje płaczemy.... Czy jest sens robić betę 12dpt tak jak kazał lekarz????? Błagam ratujcie.... Serce mi pęka.....

Tak bardzo, bardzo mi przykro. Wiem, co czujesz... Większość z nas tutaj wie.
Wypłacz się, wykrzycz... Dziś nic Ci nie pomoże, ale powoli się uspokoisz i znajdziesz siłę na dalszą walkę, jestem tego pewna.
Betę powtórz tak jak zalecił lekarz, ma swoje powody.
Ściskam Cię / Was mocno
 
Umarłam.... Patrzę na ten wynik setny raz i nie wierzę.... Wynik bety 10dpt wynosi 0,1..... Siedzimy z mężem i oboje płaczemy.... Czy jest sens robić betę 12dpt tak jak kazał lekarz????? Błagam ratujcie.... Serce mi pęka.....
przykro mi, bo aż za dobrze wiem co czujecie.. nie znam Waszej historii, ale powiem tylko, że od jutra już będzie lepiej..a za parę dni będziesz już planować dalszą walkę. dziś to polecam winczacho albo coś mocniejszego, to u nas sprawdzony sposób na wynik bety, pozwala zapomnieć i się żałośnie wyryczeć :(
 
dziewczyny czy ktoś brał steryd już od cyklu poprzedzającego stymulację? bo mam dylemat czy brać żeby wyciszyć immuno ale boję się, żeby jajkom nie zaszkodziło. macie jakąś wiedzę w tym temacie?
Hej,ja brałam encorton od cyklu przed do dziś. Nie wiem czy pomogło ale 2 podejście u mnie się udało.
Jaki lek Ci przepisali?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Umarłam.... Patrzę na ten wynik setny raz i nie wierzę.... Wynik bety 10dpt wynosi 0,1..... Siedzimy z mężem i oboje płaczemy.... Czy jest sens robić betę 12dpt tak jak kazał lekarz????? Błagam ratujcie.... Serce mi pęka.....

Bonia , strasznie mi przykro.Doskonale wiem co czujesz .Moge jedynie powiedziec ze bedzie lepiej i za chwile znow znajdziesz sile.Trzymajcie sie
 
Hej,ja brałam encorton od cyklu przed do dziś. Nie wiem czy pomogło ale 2 podejście u mnie się udało.
Jaki lek Ci przepisali?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale fajnie gratuluję! :) wiesz u mnie jest skomplikowana sytuacja, bo albo będę podchodzić do pick upu i ET i stąd steryd, albo po pick upie mrozić dzieciaki i szczepić się limfocytami, ale, że chcę właśnie raczej podchodzić do transferu to wyciszam endo i inne cuda. mam dawkę 10 mg dziennie. napiszesz czemu brałaś i jaką dawkę? zalecili Ci w klinice niepłodności czy inny lekarz?
 
reklama
Do góry