reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Rybko ale ktos kto zajmuje sie kinezkotapingiem w twojej okolicy na pewno jest. To by moglo ci pomoc bo odciazy troche miesnie :)

Dokładnie, wiesz Rybko to mega ulga jest. Ja np. Mam problem z kolanami, po obciążaniu bolą przy schodzeniu. Po tygodniu w Tatrach bolały jak cholera i to nawet na płaskim terenie. A jak je tejpowalam, i łaziłam z kijkami to dałam radę łazić drugi tydzień łącznie zejściem z Kasprowego jak do niego doszłam Czerwonymi Wierchami...bo mi się nie chciało czekać 3 godzin na kolejkę (bo plan był taki że zjadę żeby kolan nie męczyć...ale te taśmy cuda robią)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja jestem w Novum u dr Obuchowskiej.
Ciesze się, że szukasz alternatywy :)
Mi raz w invimed kazali zapłacić a zabieg o 600 zł więcej i musiałam się kłócić żeby oddali bo było niezgodne z cennikiem :/
Ta dr poleciła mi moja koleżanka (2 ciążę z ivf), mówiąc "ze Ona tak zrobi,że Ty będziesz w ciąży" i zrobiła :)
Tam jest jeszcze bardzo dobry Zamora i Liczka tez chodzi tam do jakiejś fajnej ale nie pamiętam nazwiska.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A i jakby coś w Novum mega specjalista jest ten szef dr Lewandowski

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas kiepsko jest z wynikami nasienia. Czasem morfologia 0% prawidłowa, po roku leczenia było raz 3,2 w marcu ale w czerwcu już 1,6 a w pażdzierniku 0,8%. Żywotność też obniżona. Dodatkowo dwa tygodnie po ostatnim badaniu nasienia mąż miał zapalenie zatok i oskrzeli, trzeba było antybiotyk stosować.

A badania zarodków proponowano nam bo w poprzedniej ciąża (w która swoją drogą sama nie wiem jak zaszłam bo to był naturalna przy parametrach nasienia 0% morfologii dwa miesiące wcześniej) była z trisomią. Ja po prostu nie mogę znowu przeżyć czegoś takiego. Robiliśmy kariotypy i nasze kariotypy są ok, trisomią była prosta wiec nie ma dużego ryzyka ponownej aneuploidi... ale boję się :(

O jakim profesorze piszesz?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Koniczynko a nikt wam nie proponowal zamrozic nasienie w depozycie na wszelki wielki wtedy kiedy ma najlrpsze parametry.
My teraz wlasnie trafilismy na takie nasienie ze nic sie nie ruszalo ale plemniki zostaly wybrane morfologocznie. Powstal jeden zarodek i wierze ze jest ze mna ze sie zagniezdzil i w czwartek zaskoczy rodzicow pozytywna beta
 
reklama
Do góry