reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki dziewczyny, fizycznie czuje sie podobnie jak każdego dnia. Nie ma teraz tak, ze mam rewelacyjne samopoczucie, zawsze cos mi dokucza, to brzuch, to nogi spuchnięte, to głowa boli, nie ma tak jak przed ciąża. W panice tez chciałam jechać na pogotowie, pewnie tak bym zrobiła jakbym była w Polsce, tutaj, w Anglii, po kilku godzinach oczekiwania , jakby sie dowiedzieli ze USG mam mieć we wtorek to by mnie odesłali z niczym .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki dziewczyny, fizycznie czuje sie podobnie jak każdego dnia. Nie ma teraz tak, ze mam rewelacyjne samopoczucie, zawsze cos mi dokucza, to brzuch, to nogi spuchnięte, to głowa boli, nie ma tak jak przed ciąża. W panice tez chciałam jechać na pogotowie, pewnie tak bym zrobiła jakbym była w Polsce, tutaj, w Anglii, po kilku godzinach oczekiwania , jakby sie dowiedzieli ze USG mam mieć we wtorek to by mnie odesłali z niczym .
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może to słabe pocieszenie ale moja koleżanka w 11 tc zalała się w nocy krwią, była pewna że wszystko stracone ale popedzila do szpitala , przelezala tak z tydzień , nie znaleźli konkretnej przyczyny, za to ma piękną córeczkę; ) dodam na koniec ze była to ciąża naturalna
 
Gratuluje bety!

A ja jak zwykle zgadlam, ze ci wyjdzie.

Tez macie tak, ze zwykle umiecie wytypowac czy komus sie uda? Ja jakos w wiekszosci przypadkow "strzelam"
Ja dziś byłam przekonana,że raczej nici z tego. Nawet jak wróciłam do domu to spakowalam leki :):)
Gosia,ja dziś tez jak wariatka latam do łazienki wiec możesz chyba być spokojna ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry