reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć. Nie czytałam Was prawie dwa dni, musze nadrobić. Widze , ze dzis sporo sie dzieje w kalendarzu. Powodzenia wszystkim ! Trzymam kciuki.

Ja mam dola, wczoraj wieczorem zrobiłam siku i na papierze zauważyłam krople krwi, w sedesie tez była cienka strużka ... wpadłam w panikę, dzis ciagle strasznie sie boje, na dodatek boli mnie brzuch. Oczywiście noc prawie nieprzespana. Od tamtej pory nic nie ma, tzn żadnego krwawienia, plamienia, nawet niteczek krwi. Jutro Usg... Chce zasnąć juz teraz i sie obudzić jutro o 10, bo na 11 wizyta. Jest odrobina szansy, ze ta krew była z odbytu, czasem tak mam, bo pęka mi tam w środku i krwawi, ale to przewaznie przy oddawaniu twardego stolca i zaparciach, sorry dziewczyny za szczegóły. Mam ochote wyć w niebogłosy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Aniu spokojnie. Prawie każda z nas miała na jakimś etapie krwawienie. Sama pamiętam jak wpadłam w panikę i płakałam babce w klinice do słuchawki że ja muszę teraz zaraz się umówić do mojego gina na kontrolę. Okazało się, że miałam znacznego krwiaka, ale dzieciaczkom nic nie było :) musiałam poleżeć, odpoczywać i nie dźwigać nic.
Wiem, że teraz łatwo mi się mówi, ale nie panikuj, połóż się, nogi do góry i spokojnie [emoji173]️ gdyby się to powtarzało, to dla swojego spokoju pojedź do lekarza, a jak nie to poczekaj do jutra na usg. Będzie dobrze!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
AniaCh83, nie stresuj sie, z tego co zauwazylam to prawie kazda po in vitro ma plamienia i wszystko jest dobrze.
Pooszczedzaj sie troche, wez nospe jak brzuch boli i magnez. Wszystko bedzie dobrze:*

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję, dziewczyny :)
W życiu się tak nie denerwowałam, jak teraz. Koszmary męczą mnie od kilku dni, dziś dodatkowo zaliczyłam już ból brzucha i biegunkę :-\

Trochę ostatnio odpoczywam od forum, za bardzo mnie stresuje to, co czytam. Ale cały czas trzymam za Was kciuki.
Gosiu, Beata - z tego, co kilka dni temu widziałam po Waszych objawach- jestem o Was spokojna. Wasze bety, to formalności :)
Gosiu, mój ból pleców zaczął się chyba w 3dpt i trwa do dzisiaj - przyzwyczajaj się ;)
Ewcia, o Tobie też ciągle myślę i trzymam za Ciebie kciuki:-*
Husann, Rybka- jak to zleciało- dopiero betowałyście, a tu już połówka za Wami :)
Lile, cały czas czekamy na rozwikłanie tajemnicy ;) Mam nadzieję, że łożysko się podniesie i nie będziesz musiała się tym martwić.

Motylku wcale ci sie nie dziwie bo sama przez to przechodzilam, ale juz przed samymi badaniami mi odeszlo. Wszystko bedzie dobrze.
Zaczol mi sie 5 miesiac strasznie szybko to zlecialo sama nie wiem kiedy i 21.11. mam wizyte i bedzie rowno polowa ciazy i bede zspisywac sie na II prenetalne i chyba najgorsze bo w 21tc picie glukozy.
Wiec sama nie obejrzysz sie i bedzie polowa ciazy.
 
reklama
Cześć. Nie czytałam Was prawie dwa dni, musze nadrobić. Widze , ze dzis sporo sie dzieje w kalendarzu. Powodzenia wszystkim ! Trzymam kciuki.

Ja mam dola, wczoraj wieczorem zrobiłam siku i na papierze zauważyłam krople krwi, w sedesie tez była cienka strużka ... wpadłam w panikę, dzis ciagle strasznie sie boje, na dodatek boli mnie brzuch. Oczywiście noc prawie nieprzespana. Od tamtej pory nic nie ma, tzn żadnego krwawienia, plamienia, nawet niteczek krwi. Jutro Usg... Chce zasnąć juz teraz i sie obudzić jutro o 10, bo na 11 wizyta. Jest odrobina szansy, ze ta krew była z odbytu, czasem tak mam, bo pęka mi tam w środku i krwawi, ale to przewaznie przy oddawaniu twardego stolca i zaparciach, sorry dziewczyny za szczegóły. Mam ochote wyć w niebogłosy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, trzymaj się. Ja w pierwszej ciąży też miałam małe krwawienie i ciąża była spokojna, córeczka zdrowa. Nasze ciało przechodzi tyle zmian, że są setki objawów i wcale nie oznaczają nic złego.
Czujesz się normalnie? Bo to dla mnie osobiście zawsze najważniejsza wytyczna.
Nie powiem Ci, żebyś się nie denerwowała, bo się nie da, ale trzymaj się! Moc pozytywnej energii i spokoju przesyłam!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry