reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję, dziewczyny :)
W życiu się tak nie denerwowałam, jak teraz. Koszmary męczą mnie od kilku dni, dziś dodatkowo zaliczyłam już ból brzucha i biegunkę :-\

Trochę ostatnio odpoczywam od forum, za bardzo mnie stresuje to, co czytam. Ale cały czas trzymam za Was kciuki.
Gosiu, Beata - z tego, co kilka dni temu widziałam po Waszych objawach- jestem o Was spokojna. Wasze bety, to formalności :)
Gosiu, mój ból pleców zaczął się chyba w 3dpt i trwa do dzisiaj - przyzwyczajaj się ;)
Ewcia, o Tobie też ciągle myślę i trzymam za Ciebie kciuki:-*
Husann, Rybka- jak to zleciało- dopiero betowałyście, a tu już połówka za Wami :)
Lile, cały czas czekamy na rozwikłanie tajemnicy ;) Mam nadzieję, że łożysko się podniesie i nie będziesz musiała się tym martwić.
Motylku nie denereuj sie wszystko bedzie dobrze :*
Dziekuje za dobre slowa obys miala racje kochanie :*
 
reklama
Motylmu u nas ostatnio o samych milych rzeczach piszemy
Tfu tfu juz dawno nie bylo tu srzeczki :)
Brawo i tak trzymać! :) Te bzdury, które ostatnio przeczytałam dalej we mnie siedzą i to też jest jeden z powodów, dla których się wyoutowałam.
Z newsów - okazało się, że moja przyjaciółka jest w ciąży, ma rodzić 10 dni po mnie- wszystkie stresy przeżywamy teraz wspólnie :)
 
Brawo i tak trzymać! :) Te bzdury, które ostatnio przeczytałam dalej we mnie siedzą i to też jest jeden z powodów, dla których się wyoutowałam.
Z newsów - okazało się, że moja przyjaciółka jest w ciąży, ma rodzić 10 dni po mnie- wszystkie stresy przeżywamy teraz wspólnie :)
Super zawsze lepiej przezywac to we dwie dlatego latwiej ci tu nie zagladac :)
A jesli chodzi o kregoslup to dzis w nocy masakra znowu z jednej strony bolal ale az tak ze promieniowalo do nogi i okolice lewego jajnika tez bola hmm moze w tych okolicach jest moj kropek oby to byly dobre znaki :)
 
Super zawsze lepiej przezywac to we dwie dlatego latwiej ci tu nie zagladac :)
A jesli chodzi o kregoslup to dzis w nocy masakra znowu z jednej strony bolal ale az tak ze promieniowalo do nogi i okolice lewego jajnika tez bola hmm moze w tych okolicach jest moj kropek oby to byly dobre znaki :)

Przyzwyczajaj się ;) Mam te bóle do dziś. Zresztą,gdy się zaczęły, to Ty mi napisałaś, że to objaw ciąży i miałaś 100% racji , dlatego o Ciebie jestem spokojna :)
 
reklama
Przyzwyczajaj się ;) Mam te bóle do dziś. Zresztą,gdy się zaczęły, to Ty mi napisałaś, że to objaw ciąży i miałaś 100% racji , dlatego o Ciebie jestem spokojna :)
Bo faktycznie tak jest ze bol kregoslupa jest objawem ciazy :) i oby u mnie tez sie to potwierdzilo. W poprzednim podejsciu mialam szereg objawow spowodowanych przez hormony mdlosci zawroty glowy wszendobylski smrod teraz nie mam tak.
 
Do góry