reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No kochane uzbieralo sie dzis was troche w tym kalendarzu. Za wszystkie trzymam ✊ za piekna bete za transfery za owocno punkcje udane wizyty i dobre badania
Powodzenia ✊✊✊✊
 
Miłego poniedziałku [emoji559][emoji295][emoji295]
[emoji110][emoji110][emoji110] za wszystkie Staraczki :) i wszystkie Mamusie [emoji7]

Beata trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twojego Bąbelka! Wysokiej bety!
Emeczka owocnego jajobrania!
Mokate66, Agamiz udanych transferów, nie puszczają kropków!
Koniczynka udanego planowania, działaj!
Butterflu pięknych widoków!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję, dziewczyny :)
W życiu się tak nie denerwowałam, jak teraz. Koszmary męczą mnie od kilku dni, dziś dodatkowo zaliczyłam już ból brzucha i biegunkę :-\

Trochę ostatnio odpoczywam od forum, za bardzo mnie stresuje to, co czytam. Ale cały czas trzymam za Was kciuki.
Gosiu, Beata - z tego, co kilka dni temu widziałam po Waszych objawach- jestem o Was spokojna. Wasze bety, to formalności :)
Gosiu, mój ból pleców zaczął się chyba w 3dpt i trwa do dzisiaj - przyzwyczajaj się ;)
Ewcia, o Tobie też ciągle myślę i trzymam za Ciebie kciuki:-*
Husann, Rybka- jak to zleciało- dopiero betowałyście, a tu już połówka za Wami :)
Lile, cały czas czekamy na rozwikłanie tajemnicy ;) Mam nadzieję, że łożysko się podniesie i nie będziesz musiała się tym martwić.
 
Hej dziewczynki :)
Za mną oczywiście pół nocy nieprzespane :(
Czekam na krew...
Wyniki pewnie za kilka godzin.
Oby faktycznie ten tydzień zaczął się pozytywnymi wiadomościami.
Trzymam za wszystkie dziś kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
To musi być dobry dzień! !!!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję, dziewczyny :)
W życiu się tak nie denerwowałam, jak teraz. Koszmary męczą mnie od kilku dni, dziś dodatkowo zaliczyłam już ból brzucha i biegunkę :-\

Trochę ostatnio odpoczywam od forum, za bardzo mnie stresuje to, co czytam. Ale cały czas trzymam za Was kciuki.
Gosiu, Beata - z tego, co kilka dni temu widziałam po Waszych objawach- jestem o Was spokojna. Wasze bety, to formalności :)
Gosiu, mój ból pleców zaczął się chyba w 3dpt i trwa do dzisiaj - przyzwyczajaj się ;)
Ewcia, o Tobie też ciągle myślę i trzymam za Ciebie kciuki:-*
Husann, Rybka- jak to zleciało- dopiero betowałyście, a tu już połówka za Wami :)
Lile, cały czas czekamy na rozwikłanie tajemnicy ;) Mam nadzieję, że łożysko się podniesie i nie będziesz musiała się tym martwić.

Motylku powodzenia dzisiaj :) dobrze będzie! I wpadnij też na ciężaróweczki - niech nam rośnie grono oczekujących mamuś [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki :)
Za mną oczywiście pół nocy nieprzespane :(
Czekam na krew...
Wyniki pewnie za kilka godzin.
Oby faktycznie ten tydzień zaczął się pozytywnymi wiadomościami.
Trzymam za wszystkie dziś kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
To musi być dobry dzień! !!!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymamy kciuki !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry