reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie rozmawiałam z lekarzem. Jest zadowolony z wyniku 7 komórek. Miesiąc odpoczynku i ruszamy z długim protokołem. Zmienia metodę laboratoryjna. Nie wie co jest przyczyną jakość komórek czy nasienia. Ponownie do boju [emoji3]
Raz na jakiś czas zdarza mi się gorszy dzień, cały czas człowiek o coś walczy. To moja ostatnia bitwa, wszystkie inne wygrałam. Została ta ostatnia, najważniejsza. Wierzę że z Boża pomocą się uda [emoji2]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W koncu koniec. Posprzatalam chalupke ale z przerwami bo juz mi ciezko w piecu rozpalilam i teraz lece maly przynic i co najlepsze jade na kartacze do rodzicow.
Ja sobie zostawiam sprzątanie na poniedziałek :)
Pojadę na betę i wezmę się za robotę w oczekiwaniu na wynik :)
Dziś znowu chciałam kupić sikacz ale się powstrzymałam :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a tak w ogóle to kobieta w ciązy wcale nie jest rozkosznym puszkiem :), hahahahahahh
mam wrażenie ze śmierdzę :) bo pocę się niemiłosiernie, poza tym wzdęcia :) uff ale słodki ten cięzar
 
Do góry