reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja juz po punkcji i po obiedzie:)
Pobrali 16 komorek :)
Tak mnie pokluli ze musialam kroplowke z paracetamolu wziasc :) i i tak dalej boli
Teraz czekam na telefon od lekarza
Teansfer raczej w 5 dobie czyli w poniedzialek ale tu bedzie pewnosc co do tego po telefonie.
Zapladniaja 6 ale jest w czym wybierac
Oby sie teraz pieknie zaplodnily i ladnie dzielily :tak:
Super kochana :)
Piękny wynik! :)
A czemu dopiero w 5 dobie?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz po punkcji i po obiedzie:)
Pobrali 16 komorek :)
Tak mnie pokluli ze musialam kroplowke z paracetamolu wziasc :) i i tak dalej boli
Teraz czekam na telefon od lekarza
Teansfer raczej w 5 dobie czyli w poniedzialek ale tu bedzie pewnosc co do tego po telefonie.
Zapladniaja 6 ale jest w czym wybierac
Oby sie teraz pieknie zaplodnily i ladnie dzielily :tak:
No Gosiu dalas czadu. Jednak na te leki lepiej zaragowalas. Ale teraz to nie wazne niech te 6 ladnie sie zaplodnia i ladnie dziela. A wiec beda czekac do blastki. A co powiedzieli jak powiedzialas ze chcesz transfer w 3 dobie. A kto robil ci punkcje.
 
Mawila ty czekasz do poniedziałku? U mnie tylko ból przycha non stop. Nie chce brać nospy bo już żołądek mi staje od tych dawek.
Ja pierwszą betę i progesteron zrobię w piątek 21.10. To będzie 8dpt blastusia. Potem zrobię jeszcze raz w poniedziałek 24.10 w 11dpt. Trochę czuję brzuch i piersi ale to pewnie od progesteronu. Nie jestem na zwolnieniu. Robię wszystko jak dotychczas tylko włączyłam wolniejsze obroty ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No Gosiu dalas czadu. Jednak na te leki lepiej zaragowalas. Ale teraz to nie wazne niech te 6 ladnie sie zaplodnia i ladnie dziela. A wiec beda czekac do blastki. A co powiedzieli jak powiedzialas ze chcesz transfer w 3 dobie. A kto robil ci punkcje.
Punkcje robil dr D mial robic dr Z ale przyszedl D cale szczescie :)
Tak jednak do blastki beda czekac chociaz D powiedzial ze jak bedzie dzwonil to zdecyduje narazie nic noe moze powiedziec bo jeszcze sie nie zaplodnily.
Mam nadzieje ze ilosc poszla tez w jakosc i bedzie dobrze. Embriolog mowil ze zrobi Misi
 
Trzymam kciuki za bete na wysokosci owocne punkcje, udane transfery ✊✊✊
Czekamy tez na dobre informacje od embriologow :) ✊✊✊✊
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo:)

19:katka1234- betowanie 1
19:gosia321 -punkcja
19:BeataWarzawa -transfer
19:Klarsa - transfer
19: s.łódż - punkcja


20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
20:Rustynka- wizyta przed crio
20:Malinuś - betowanie2
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
21:Mawila - betowanie 1
24:kasik99- betowanie 1
24:Mawila - betowanie 2
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:malutkikaczorek -wizyta przed crio
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf
27: kreatola- wizyta pecherzykowo/serduszkowa
28:ema51 - wizyta pecherzykowo/serduszkowa
31:butterfly -badania prenatalne

Listopad
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
3: katherina203- badania prenatalne
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
A i mowilam zeby sprawdzil mi endo bo zmalalo na ostatniej wizycie. Mowi ze nie mozliwe przy takim estradiolu zle bylo mierzone ale mowil ze sprawdzi i wszystko ok .
A to wlasnie dr Z mnie wkurwil w poniedzialek na ostatniej wizycie wiec dobrze ze nie bylo go przy punkcji bo jeszcze w narkozie bym go kopnela :D
 
reklama
Punkcje robil dr D mial robic dr Z ale przyszedl D cale szczescie :)
Tak jednak do blastki beda czekac chociaz D powiedzial ze jak bedzie dzwonil to zdecyduje narazie nic noe moze powiedziec bo jeszcze sie nie zaplodnily.
Mam nadzieje ze ilosc poszla tez w jakosc i bedzie dobrze. Embriolog mowil ze zrobi Misi
A wiec czekamy na dobre wiesci. To super ze bedzie MISI i pewnie dlatego decyzja ze beda czekac do 5 doby.
 
Do góry