reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zmierzył - Maluch ma 2,55 cm. Lekarz bardzo dokładnie go obejrzał, wszystko nam pokazał i objaśnił. Sprawdził jak szybko bije serce, mogliśmy tego posłuchać. Mojemu mężowi poleciały łzy :) Jestem w 10 tc. Między OM a USG jest 5 dni różnicy, co się w sumie zgadza z datą punkcji. Termin mam na 12 lub 17 maja- będę miała najcudowniejszy prezent urodzinowy :)

Z ciekawostek - mój mąż znów zrobił z siebie głuptasa przed lekarzem. Jestem przekonana, że opowiada o nas wszystkim znajomym w kategorii anegdot :)

Super, oby tak dalej. Jak dobrze pójdzie to i ja bede miała prezent na urodziny, termin 11-19 maja, a moje urodziny 15!!

Dawaj anegdotkę ! :)

Na ostatniej wizycie, ten stary lekarz, chyba z 10 razy powtarzał , jak to dobrze z oczu patrzy mojemu mezowi, ze na pewno dobry człowiek itp. Moj siedział ze szklanymi oczami, a po wyjściu łzy mu poleciały. Ja to jeszcze płacze na kozetce , Heh .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zmierzył - Maluch ma 2,55 cm. Lekarz bardzo dokładnie go obejrzał, wszystko nam pokazał i objaśnił. Sprawdził jak szybko bije serce, mogliśmy tego posłuchać. Mojemu mężowi poleciały łzy :) Jestem w 10 tc. Między OM a USG jest 5 dni różnicy, co się w sumie zgadza z datą punkcji. Termin mam na 12 lub 17 maja- będę miała najcudowniejszy prezent urodzinowy :)

Z ciekawostek - mój mąż znów zrobił z siebie głuptasa przed lekarzem. Jestem przekonana, że opowiada o nas wszystkim znajomym w kategorii anegdot :)
A co ten twoj maz zrobil ??
Super niespodzianka na urodziny :)
 
Super, oby tak dalej. Jak dobrze pójdzie to i ja bede miała prezent na urodziny, termin 11-19 maja, a moje urodziny 15!!

Dawaj anegdotkę ! :)

Na ostatniej wizycie, ten stary lekarz, chyba z 10 razy powtarzał , jak to dobrze z oczu patrzy mojemu mezowi, ze na pewno dobry człowiek itp. Moj siedział ze szklanymi oczami, a po wyjściu łzy mu poleciały. Ja to jeszcze płacze na kozetce , Heh .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale pieknie...juz we trzy z motylkiem mamy termin na maja...ja niby 14 maj ale to takie wstepne narazie
 
Dziękuję. To pamiętam, ale nie zaczynajmy znów o progesteronie ;)
Mój lekarz też powiedział, że w 10 tc można już wszystko odstawić, ale dla naszego spokoju mam brać lutinus jeszcze 2 tygodnie, tylko już w mniejszej dawce.
Motylku masz racje juz za duzo i ostro bylo o prg. A ty lepiej wez jeszcze te 2 tygodnie dluzej na pewno nie zaszkodzi a pomoc moze.
 
O a mi mowili do 14tc brać progesteron....
a go sie odstawia stopniowo, prawda? Jesli mam 4 tabletki, 2x2, to po jednej odstawiać czy po dwie, czyli z porannej i wieczornej dawki ? I co ile dni ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do 13 tyg musze brac koniecznie...moze potem bede mogla zmniejszyc dawki...sie okaze na wizycie...
 
reklama
Do góry