reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na rozluznienie i opanowanoe stresu :) wiem ze niektore z dziewczyn w swoich klinikach mialy to w standardzie przed i po transferze
Aha.Ja nie mialam więc nie pomogę. Ale powiem Ci ze jak podchodzilam do pierwszego crio to byłam pewna ze się uda i nie bralam pod uwagę porażki. A teraz mówię sobie że co ma być co będzie :) i bardziej jakoś tak trudno uwierzyć mi że może się to udać no nie czuje się w ciazy:/ dzisiaj co prawda dopiero 2dpt ale nie czuje się tak jakby miało się udać:/
 
Ja dziś na tyłku nie mogę usiedzieć spokojnie, przydały by mi się jakieś uspokajacze. Powinnam mieć okres. Jak pisałam wczesńiej u mnie wszystko jak w zegarku, 31 dni jak bum cyk cyk. A kilka dni przed mam bardzo charakterystyczne objawy. A teraz ani okresu ani objawów.
Rano nawet stwierdziłam, ze się łamię i robię sikacza. Przynajmniej spokojna niedziela będzie. Ale okazało się, że mam puste pudełko a test już wykorzystałam :) Wybraliśmy sie z mężem na długi spacer, taki trochę po krzakach, żeby sie nie stresować założyłam tampona. Wróciłam, byłam całkiem pewna, ze cos tam się pobrudził żebym nie miała złudnych nadziei. Ale cholera czysty jak z reklamy proszku do prania. Nienawidzę takich złudnych nadziei, siedzę i świruję.
 
Ja dziś na tyłku nie mogę usiedzieć spokojnie, przydały by mi się jakieś uspokajacze. Powinnam mieć okres. Jak pisałam wczesńiej u mnie wszystko jak w zegarku, 31 dni jak bum cyk cyk. A kilka dni przed mam bardzo charakterystyczne objawy. A teraz ani okresu ani objawów.
Rano nawet stwierdziłam, ze się łamię i robię sikacza. Przynajmniej spokojna niedziela będzie. Ale okazało się, że mam puste pudełko a test już wykorzystałam :) Wybraliśmy sie z mężem na długi spacer, taki trochę po krzakach, żeby sie nie stresować założyłam tampona. Wróciłam, byłam całkiem pewna, ze cos tam się pobrudził żebym nie miała złudnych nadziei. Ale cholera czysty jak z reklamy proszku do prania. Nienawidzę takich złudnych nadziei, siedzę i świruję.
Najlepiej idź kupić test albo na betę jutro z rana i bedziesz wiedziała co i jak :)
 
Ja dziś na tyłku nie mogę usiedzieć spokojnie, przydały by mi się jakieś uspokajacze. Powinnam mieć okres. Jak pisałam wczesńiej u mnie wszystko jak w zegarku, 31 dni jak bum cyk cyk. A kilka dni przed mam bardzo charakterystyczne objawy. A teraz ani okresu ani objawów.
Rano nawet stwierdziłam, ze się łamię i robię sikacza. Przynajmniej spokojna niedziela będzie. Ale okazało się, że mam puste pudełko a test już wykorzystałam :) Wybraliśmy sie z mężem na długi spacer, taki trochę po krzakach, żeby sie nie stresować założyłam tampona. Wróciłam, byłam całkiem pewna, ze cos tam się pobrudził żebym nie miała złudnych nadziei. Ale cholera czysty jak z reklamy proszku do prania. Nienawidzę takich złudnych nadziei, siedzę i świruję.
Poza tym ja też mam regularne cykle co 26,27 dni i kiedyś też w 29 dniu nic nie było i już praktycznie uwierzyłam że w ciazy jestem i jakie było moje rozczarowanie że jednak @ zwyczajnie się spóźniła:( tyle lat że już nie wierze w naturalny cud.Nie z meza parametrami nasienia:(
Oby u ciebie był jednak ten cud:)
 
o_Oo_O
Mi nikt o relanium nic nie mówił. A na co to? A tak w ogóle wyjątkowo jakoś dzisiaj cisza u nas na forum:(
U mnie w klinice też jest relanium w standardzie. Zapisują żeby po pierwsze odstresować organizm a po drugie żeby macica nie wypluła zarodka. Ale umni też się to nie opłaciło. Po relanium nie można prowadzić samochodu bo jest się oszołomionyn, głow świętuje
 
reklama
Do góry