reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
sie wtrace troche..w mojej klinice progesteron stoi na drugim miejscu po becie i jest co pare dni monitorowany ,wiec moglabym juz ksiazke napisac z wlasnego doswiadczenia...
Progesteron 30 po transferze .jest bardzo ladnym wynikiem,wiec nie wiem czego sie dziad czepia.:D
Pani z labo tez zawsze mowi ,ze jakies 7 dpt musi byc od 15 w gore zeby byla nadzieja na ciaze.Oczywiscie ,to nie mowi czy jestes w ciazy czy nie,ale np przy prg 4-9 nie ma sie juz co oszukiwac.Jesli jakims cudem jest ciaza ,raczej sie o tym nie dowiemy bo organizm nie jest w stanie ciazy utrzymac.Kwestia inna jednostki,trzeba trzasami je przeliczyc.
Nie przejmowalabym sie az tak na twoim miejscu,nie sledze na bierzaco postow,ale jesli wszysstko ok u ciebie to czas zaczac sie cieszyc a nie wiecznie zamartwiac.Ciaza to najpiekniejszy czas:):):)
Bzdura! 11 dpt miałam progesteron 9,53. Cztery dni później 10 z hakiem. Skonsultowałam to z dwoma lekarzami. Żaden nie kazał zwiększać dawki leków i nie miał zastrzeżeń. Obaj powiedzieli mi, że progesteron jest sprawą drugorzędną i nie świadczy o niczym złym.
Jestem w 7t5d ciąży. Widziałam pięknie bijące serce. Dlatego przestańcie straszyć dziewczyny.
 
Bzdura! 11 dpt miałam progesteron 9,53. Cztery dni później 10 z hakiem. Skonsultowałam to z dwoma lekarzami. Żaden nie kazał zwiększać dawki leków i nie miał zastrzeżeń. Obaj powiedzieli mi, że progesteron jest sprawą drugorzędną i nie świadczy o niczym złym.
Jestem w 7t5d ciąży. Widziałam pięknie bijące serce. Dlatego przestańcie straszyć dziewczyny.
Nikt przeciez nie straszy...kazdy tylko opisuje swoj przypadek...jeszcze dodalam to co juz kazda tu na forum wie...ze co klinika i lekarz i inne zdanie i inne postepowanie...
 
Ewcia, skoro szyjka poszła do góry, to dobry znak :)

Hoope, progesteronem się nie przejmuj. Słuchaj lekarza, to jest najrozsądniejsze. Każdy organizm jest inny, to po pierwsze, po drugie lekarz zna Ciebie i Twój przypadek.
Z sikaczami jest różnie. Jeśli beta jest niska, a sikacz ma np. czułość 25, to mógł jej nie wykryć. Zrób badanie, tylko to da Ci pewność. Trzymam kciuki!

Powodzenia na wizytach :)

U mnie dziś kryzys z mdłościami, od rana mnie tak muli, że nie mam siły wstać z łóżka :(
 
reklama
Nikt przeciez nie straszy...kazdy tylko opisuje swoj przypadek...jeszcze dodalam to co juz kazda tu na forum wie...ze co klinika i lekarz i inne zdanie i inne postepowanie...

To zdanie miałam na myśli:
Jesli jakims cudem jest ciaza ,raczej sie o tym nie dowiemy bo organizm nie jest w stanie ciazy utrzymac.

Faktycznie, co lekarz i klinika,to inne podejście. Dlatego najlepiej słuchać jednak lekarza.
 
Do góry