reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To ja juz nie wiem co myslec. Moj lekarz od in vitro( nie ten przydomowy) jak mialam 30 to byl zalamany ze tak niski i podniosl mi leki. Widze ze tak jak ze wszystkim...co lekarz i klinika to swoje zdanie...

sie wtrace troche..w mojej klinice progesteron stoi na drugim miejscu po becie i jest co pare dni monitorowany ,wiec moglabym juz ksiazke napisac z wlasnego doswiadczenia...
Progesteron 30 po transferze .jest bardzo ladnym wynikiem,wiec nie wiem czego sie dziad czepia.:D
Pani z labo tez zawsze mowi ,ze jakies 7 dpt musi byc od 15 w gore zeby byla nadzieja na ciaze.Oczywiscie ,to nie mowi czy jestes w ciazy czy nie,ale np przy prg 4-9 nie ma sie juz co oszukiwac.Jesli jakims cudem jest ciaza ,raczej sie o tym nie dowiemy bo organizm nie jest w stanie ciazy utrzymac.Kwestia inna jednostki,trzeba trzasami je przeliczyc.
Nie przejmowalabym sie az tak na twoim miejscu,nie sledze na bierzaco postow,ale jesli wszysstko ok u ciebie to czas zaczac sie cieszyc a nie wiecznie zamartwiac.Ciaza to najpiekniejszy czas:):):)
 
reklama
Do góry