reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Będzie, nie martw się. A potem pomyśl o zmianie lekarza.
A powiedz mi, dostałaś już skierowanie na jakieś badania?
Jeszcze nic...narazie mialam sprawdzac bete. Moze jak w poniedziałek bedzie serce to mi jakies badania zaleci. A ty juz widzialas serduszko? Ja oczywiscie tez sie tym stresuje i zastanawiam czy czesto po in vitro sa puste jaja plodowe. Wierze jednak ze ominie mnie to dziadostwo jak i kazda dziewczyne na tym forum...
 
Jeszcze nic...narazie mialam sprawdzac bete. Moze jak w poniedziałek bedzie serce to mi jakies badania zaleci. A ty juz widzialas serduszko? Ja oczywiscie tez sie tym stresuje i zastanawiam czy czesto po in vitro sa puste jaja plodowe. Wierze jednak ze ominie mnie to dziadostwo jak i kazda dziewczyne na tym forum...
Też mnie to stresuje,ale staram się o tym nie myśleć. Widzieliśmy na razie pęcherzyk. Mam nadzieję, że serduszko zobaczymy w piątek. Na razie dostałam skierowanie na pierwsze badania- morfologię, mocz, glukozę, grupę krwi etc. Właśnie próbowałam się dowiedzieć czy mogę to zrobić w LuxMed, gdzie mam wykupioną opiekę medyczną, ale wychodzi na to, że nie- chyba, że zapiszę się do ich lekarza. Jeśli chodzi o kasę, to wiedza, gdzie się zwrócić, ale gdy chcesz z tego skorzystać, to już nie jest tak prosto.
 
Też mnie to stresuje,ale staram się o tym nie myśleć. Widzieliśmy na razie pęcherzyk. Mam nadzieję, że serduszko zobaczymy w piątek. Na razie dostałam skierowanie na pierwsze badania- morfologię, mocz, glukozę, grupę krwi etc. Właśnie próbowałam się dowiedzieć czy mogę to zrobić w LuxMed, gdzie mam wykupioną opiekę medyczną, ale wychodzi na to, że nie- chyba, że zapiszę się do ich lekarza. Jeśli chodzi o kasę, to wiedza, gdzie się zwrócić, ale gdy chcesz z tego skorzystać, to już nie jest tak prosto.
Kase wziac a pozniej olac...ja niestety tez wszystko prywatnie...jeszcze teraz nawet ta beta i progesteron...co drugi dzien po 61.50zl...i jeszcze stres...
 
Też mnie to stresuje,ale staram się o tym nie myśleć. Widzieliśmy na razie pęcherzyk. Mam nadzieję, że serduszko zobaczymy w piątek. Na razie dostałam skierowanie na pierwsze badania- morfologię, mocz, glukozę, grupę krwi etc. Właśnie próbowałam się dowiedzieć czy mogę to zrobić w LuxMed, gdzie mam wykupioną opiekę medyczną, ale wychodzi na to, że nie- chyba, że zapiszę się do ich lekarza. Jeśli chodzi o kasę, to wiedza, gdzie się zwrócić, ale gdy chcesz z tego skorzystać, to już nie jest tak prosto.
Ale jak to kobiecie w ciąży nie przysługują badania ciężarnej. ? Na ubezpieczenie ..... ja rozumiem ze ciążę można kontrolować jeszcze prywatnie u innego DOBREGO lekarza . Ale badania zwykle to państwo nie robi. ? Jak to :szok:
 
reklama
Ale jak to kobiecie w ciąży nie przysługują badania ciężarnej. ? Na ubezpieczenie ..... ja rozumiem ze ciążę można kontrolować jeszcze prywatnie u innego DOBREGO lekarza . Ale badania zwykle to państwo nie robi. ? Jak to :szok:
Ewcia, ja oprócz ubezpieczenia mam jeszcze wykupioną prywatną opiekę medyczną i jeśli będę nadal chodzić do lekarza z kliniki, a nie do gina na NFZ albo gina z LuxMed, to nic za darmo mi nie przysługuje. Albo będę za wszystko płacić, albo muszę zmienić lekarza, a tego na razie nie chcę robić. Polskie realia...
 
Do góry