reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja juz chcialam przesylac to do kadr i zbladlam jak to przeczytalam...z roboty wydzwdniaja...ja ja od czwartku prosze i mowie dokladnie co ma napisac...a ona...ciaza po in vitro...naprawde jestem wsciekla...

Nie denerwuj sie, jest to niewskazane. Doskonale wiesz.
To świadczy o braku profesjonalizmu ze strony lekarza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przezylam szok jak odebralam maila od mojej gin. Od czwartku prosze ja o zaswiadczenie do pracy ze jestem w ciazy i orientacyjnym terminem porodu. Kadrowa codziennie sie o to upomina. No i dostalam...otwieram maila a tam recepta na ktorej jest napisane...moje imie i nazwisko jest w ciazy po in vitro. Tylko to. W szoku jestem po pierwsze olala prosbe o terminie porodu a po drugie napisala in vitro a u mnie w robocie nikt nie wie i mial sie nie dowiedziec. Juz nie mam sily na moja lekarke. W pon ide na wizyte to mam nadzieje ze wystawi mi inne. Macie moze jakis druk albo wiecie co tam musi byc napisane bo jak widac moja gin nie ma pojecia...
Idiotka normalny debil! !!!!
 
Przezylam szok jak odebralam maila od mojej gin. Od czwartku prosze ja o zaswiadczenie do pracy ze jestem w ciazy i orientacyjnym terminem porodu. Kadrowa codziennie sie o to upomina. No i dostalam...otwieram maila a tam recepta na ktorej jest napisane...moje imie i nazwisko jest w ciazy po in vitro. Tylko to. W szoku jestem po pierwsze olala prosbe o terminie porodu a po drugie napisala in vitro a u mnie w robocie nikt nie wie i mial sie nie dowiedziec. Juz nie mam sily na moja lekarke. W pon ide na wizyte to mam nadzieje ze wystawi mi inne.
1473870763-i2wsd4.jpeg
Macie moze jakis druk albo wiecie co tam musi byc napisane bo jak widac moja gin nie ma pojecia...

Kasiu druk nie jest sformalizowany. Ja w zeszłym roku dostałam takie zaświadczenie. Teraz dostałam "ładniejsze" bo pisane na kompie, ale informacje te same.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry