reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Uf, husann ale az zamarlam jak przeczytałam ze wylądowałas w szpitalu. Dobrze ze z dzieckiem wszystko dobrze [emoji173]️ trzymaj sie i oszczedzaj sie.
Byłam na USG wczoraj,pieknie rosną pecherzyki, dalej Purogen i do tego Orangutan od jutra. W poniedziałek wizyta kontrolna. Gosia wpisz mnie kochana


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziekuje ze jestescie ze mna.
Z maluszkiem jest wszystko w porzadku widzialam na usg i slyszalam ktg. Zrobil mi sie krwiak i z tad te plamienia.
Ja właśnie czytałam kilka dni temu o tych krwiakach że to często one powodują krwawienie a także plamienia występują w momencie tworzenia się łożyska ale to tak 9-12 tc. I właśnie często są obfite krwawienia nawet kilkudniowe a z dzidziusiem wszytko w porządku [emoji5] cieszę się bardzo że wszytko się wyjaśniło i dobrze skończyło niech teraz zdrowo rośnie [emoji175]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry