reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wlasnie sie zdziwilam ze chciala zrobic usg...ale stwierdzilam ze chociaz zobacze czy jest w macicy czy nie daj Boze w jajowodzie...byla kropka w macicy...:) a potem cos mowila o sercu i nic dalej nie pamietam bo zaczelam sie bac zrby nie bylo puste jajo...dala prlno progesteronu zeby nie spadl bo on jest kluczowy...kazala czekac...a tak szczerze to chcialabym przespac te 2 tyg i juz zobaczyc cosc wiecej...Boze i jutro jeszcze ta beta...zeby przyrastala...

Czyli jednak progesteron 25 to za malo?
 
reklama
Czyli jednak progesteron 25 to za malo?
No tak stwierdzili...bo podwoili dawki...zwlaszcza jak im powiedzialam o bezowej luteinie...niski progesteron rowna sie poronieniu chyba gdzieś tak czytalam...wole tracic kase niz sobie miec cos do zarzucenia...i jeszcze powiedzieli ze z luteina prolutex encorton acard estrofem dlugo sie nie pozegnam...
 
No tak stwierdzili...bo podwoili dawki...zwlaszcza jak im powiedzialam o bezowej luteinie...niski progesteron rowna sie poronieniu chyba gdzieś tak czytalam...wole tracic kase niz sobie miec cos do zarzucenia...i jeszcze powiedzieli ze z luteina prolutex encorton acard estrofem dlugo sie nie pozegnam...

Tzn ja bylam pewna, ze za malo ale zwatpilam... mi tez przy takim zwiekszali i to baaaardzo duzo.

Gratki!!!
 
Milagros jak Twoje endo? Rośnie ładnie? Kiedy crio?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oby roslo. Strasznie mnie kregoslup boli... nie wiem jak jest bo kontrola dopiero 9ego. Takie to endo bylo cienkie, ze 11 dodatkowych dni mi dala brania lekow. Zobaczymy. Jutro ide do endo w sprawie mojego tsh. Ogolnie u mnie jak zawsze pod gorke...
 
reklama
Do góry