reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
wlasnie takie bezalkoholowe mam :) ciezko znalezc 0% bo wiekszosc ma 0,5..

ja nie mialam transferu tylko normalna stymulacje+iui naturalnie ze tak powiem :D i tak sobie mysle ze dobrze z ta hiperka wyszlo bo cialek zoltych w jajnikach mam 5... czyli potencjalnie moglo byc wiecej.. tylko ze reszta pekla sporo pozniej.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
wlasnie takie bezalkoholowe mam :) ciezko znalezc 0% bo wiekszosc ma 0,5..

ja nie mialam transferu tylko normalna stymulacje+iui naturalnie ze tak powiem :D i tak sobie mysle ze dobrze z ta hiperka wyszlo bo cialek zoltych w jajnikach mam 5... czyli potencjalnie moglo byc wiecej.. tylko ze reszta pekla sporo pozniej.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Może będą 3 na następnej wizycie ha ha ha
 
wlasnie takie bezalkoholowe mam :) ciezko znalezc 0% bo wiekszosc ma 0,5..

ja nie mialam transferu tylko normalna stymulacje+iui naturalnie ze tak powiem :D i tak sobie mysle ze dobrze z ta hiperka wyszlo bo cialek zoltych w jajnikach mam 5... czyli potencjalnie moglo byc wiecej.. tylko ze reszta pekla sporo pozniej.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
OK, wszystko pomyliłam :) Faktycznie odważnie ;)
 
Ja też tak robię. Mąż kupił na ostatnią wizytę znajomych i jeden został, więc popijam. Ale zwykle soki robię sama. Staramy się zdrowo odżywiać, więc piekę też chleb. Wczoraj miałam wenę i mamy zapas pieczywa na cały tydzień :)
Nie lubię piec. ..nic oprócz mięsa ( bo szybko i łatwo ) ale bym takiego chleba zjadła. .......ach. ... och ... ech .....
 
reklama
nie bedzie :p Nie balam sie bo estradiol 210 nie sugerowal zbytniego urodzaju, a poprzednim razem przy 4 komorkach i e2 150 po pregnylu mialam progesteron 0,8 - wiec zalozylam ze te tez puste. I wykupilam leki na nastepne podejscie ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry