reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wasze zdrowie :)
2016-09-03 17.35.16.jpg
 

Załączniki

  • 2016-09-03 17.35.16.jpg
    2016-09-03 17.35.16.jpg
    83,3 KB · Wyświetleń: 326
reklama
Wiem, wiem :) Gorzej, jak się jeszcze podzielą i zrobi się 6;) Wtedy to dopiero będzie problem z brakującymi cyckami ;)
Takie rzeczy się raczej nie dzieją hi
Widzisz całe forum jedna rybka co się podzieliła.
Ale mam w głowie ta kobietę z parku co podała 3 i urodziła 4 szt. ..... to jest już szał :laugh2: ale małe prawdopodobieństwo
 
w listopadzie 6 lat konczy. Ja sie zazeram grejpfrutami, sliwkami i innymi owocami :) do tego soki owocowe ktorych wczesniej nie lubilam.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
To, gdy się dowie, to już się zorientuje, że coś się zmieni. Ale faktycznie masz jeszcze czas,zeby go przygotować.
Ja chyba też się skuszę na ten sok pomarańczowy, bo kupiłam sobie dziś marchewkowy, ale zupełnie mi nie wchodzi.
 
reklama
Do góry