reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rozumiem cię. Ja w mojej poprzedniej klinice też wciąż nabuzowana byłam. Wizyty trwały 2 minuty (już z USG), żeby dowiedzieć się czegoś od lekarza, trzeba było przyjść z milionem pytań i wymagać na nim, by odpowiadał. Nic samemu się człowiek nie dowiedział. Teraz byłam u dr Pietrzyckiego w Bocianie i tam wizyta była długa i wyczerpująca ale lekarz... odniosłam wrażenie że on mnie nie chce leczyć. Dr Zbroch za to rozmawiał z nami ponad godzinę, przejrzał całą kartotekę, wyniki badań, wyniki procedur i moje notatki. Sam opowiedział nam o wielu rzeczach, o których pojęcia nie miałam. Rozpisał krok po kroku co by zrobił. I nie boi się zwiększać dawek leków. Mój obecny lekarz powiedział że nie chce mnie przestymulować i dawek nie chciał podnosić i w I i II procedurze pęcherzyki się po prostu wchłaniały i choć początkowo było ich sporo, potem nie zostawało prawie nic. To był koszmar. I przy I i przy II podejściu, jak okazywało się jak źle jest, wiedziałam z góry że to wszystko skazane jest na porażkę. Wierzyłam przy III procedurze a i tak nic z tego nie wyszło.
W zeszłym roku ktoś mi powiedział, że w PL są tylko dwie dobre kliniki: Novum i Artemida. Na N. jakoś nie umiem się zdecydować... W przyszłym tygodniu mam jeszcze wizytę u Mrugacza w Katowicach, ale jeśli nie przedstawi mi jakiejś super opcji to chyba zdecydujemy się na Artemidę. Choć wciąż zastanawiamy się nad zostaniem w GynC. Bardzo przywiązaliśmy się do lekarza, choć nie było łatwo. Teraz wiemy czego się po nim spodziewać. A nowe... zawsze jest nowe...

Napisz co sadzisz o Mrugaczu jak juz bedziecie po . Jestem ciekawa ... Ja nie mam najlepszego zdania.... U pietrzyckiego miałam ostatnio wizytę podczas stymulacji, dowiedziałam sie od niego o wiele wiecej niz od mrugacza czy grygoruka , tylko badanie strasznie mnie bolało ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Napisz co sadzisz o Mrugaczu jak juz bedziecie po . Jestem ciekawa ... Ja nie mam najlepszego zdania.... U pietrzyckiego miałam ostatnio wizytę podczas stymulacji, dowiedziałam sie od niego o wiele wiecej niz od mrugacza czy grygoruka , tylko badanie strasznie mnie bolało ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie badanie u Pietrzyckiego nie bolało. Ale był uprzejmie niemiły. Wiesz o co mi chodzi? Aż mnie dreszcze przechodziły. I jak czytam o Mrugaczu, to zaczynam się bać tej wizyty. Nie wiem czy chcę usłyszeć coś niemiłego na swój temat.
 
kobity - tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i chce powiedziec co ja mysle na jeden temat.

lekarz NIE MA BYC MILY...... lekarz MA BYC SKUTECZNY. od uprzejmosci nikt w ciaze nie zachodzi, od skutecznosci tak. oczywiscie miloby to polaczyc ale czesto jedno z drugim w parze nie idzie. skupcie sie wiec na wymianie zdan co kto zrobil dobrze czy zle - a nie czy przyjemny czy nie..... taka moja rada.
 
Dziewczyny, czy lekarz Wam od razu powiedział ze bedzie ICSI ? U nas juz po fakcie, ale zastanawiam sie czy tak powinno byc ? Do nas powiedział, ze juz praktycznie odchodzą od 'tradycyjnej' metody tej 'nakrapianej' ... Zaskoczył mnie tym wtedy i w sumie do teraz jakoś mi to nie pasuje, bo na nasienie nie narzekali...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
katharina - estrofem zwykle sie bierze do testu. jak test pozytywny to sie schodzi z dawek szybko i zamyka temat. jesli sa jakies wskazania do dluzszego stosowania to czasem sie to przeciaga - ale normalnie do testu i chwile po bierzemy
 
Do góry