reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie do dziewczyn które korzystały z komórek dawczyń. Jak to wygląda? Jakie są koszty bo na stronie mojej kliniki jest to tylko opisane i tyle. Czy płaci się za każdą adoptowaną komórkę czy jak?
 
reklama
W Artemidzie nie dostaniesz bez wskazania, bo pytałam .też chciałam clexane lub fragmini. Ja mialam w gornej granicy antykardiolipinowe innie dostalam zniżki.
Szaggy,bardzo ładne masz Amh.
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa, transfer miałam 17 , 5 dniową blastocystę z AH . Bete mam robić 27 w sobotkę.
Która testuje zemną.
 
uff, bo już myślałam że tylko trafiłam do takiej kliniki (GynC) i że we wszystkich innych wypisywali recepty ze zniżką.
 
Bole glowy ustaly jak tylko odstawilam estrofem...teraz biore luteine i bardzo dobrze sie czuje...
A czy to normalne ze ta luteina dopochwowa wycieka pozniej na bielizne?
Siostra opieprzyla szwagra i sam zagadal ze mnie zawiezie...

Wlasnie zamierzałam o to zapytać, ale troche głupio mi było... Hehe choc tu przeciez wszystkie w temacie . Ja bez wkładek ani rusz. Nie dość , ze mam mokro ciagle ( mam nadzieje ze to normalne ...??) to po kilku godz od 'aplikacji' luteiny ta mazia zostaje ' wypluta' na wkładkę ... Troche to męczące ... Ale mam nadzieje, ze szybko minie . ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wlasnie zamierzałam o to zapytać, ale troche głupio mi było... Hehe choc tu przeciez wszystkie w temacie . Ja bez wkładek ani rusz. Nie dość , ze mam mokro ciagle ( mam nadzieje ze to normalne ...??) to po kilku godz od 'aplikacji' luteiny ta mazia zostaje ' wypluta' na wkładkę ... Troche to męczące ... Ale mam nadzieje, ze szybko minie . ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety, z biegiem czasu ani z luteiną ani lutinusem nie jest lepiej. trzeba się przyzwyczaić.
 
Do góry