reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

Dzisiaj ✊✊✊ trzymamy i nie puszczamy za wizyty i za bety na wysokosciach :)

Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :)
Czerwiec bedzie szczesliwszy niz maj :)

Trzymamy kciuki za madzionge :*

Czesia daj znac czy wszystko ok


13:Truskawka89 - wizyta przed crio
13: iga2421 - wizyta w Novum
13:Nikaa -wizyta u gin prowadzacego ciążę
13: malutkikaczorek- betowanie 4
13: gosia321 - betowanie



14:Hess- wizyta u gin prowadzacego ciażę
14: Megi*- wizyta w klinice ustalenie nowego planu
14: husan- punkcja
14:Kajka89 - betowanie
15:gosia321 - betowanie 2
15: mavi: betowanie 2
16:rybka14 - wizyta w klinice przed crio
16:Ewelin86 - badanie prenatalne
17:pisanka89 - badania prenatalne
17:koralik83 - wizyta w klinice start nowej stulacji
17:gosia321 - betowanie 3
17: mavi: betowanie 3
17: Truskawka89 - criotransfer
20: lile - wizyta w trakcie stymulacji
27: butterfly -wizyta z rospiska stymulacji
28:Nikaaa- wizyta u gin prowadzącej ciążę
29: anika - wizyta u gin prowadzącego ciążę
W czerwcu: annemarie - histeroskopia

Lipiec
4: ewa651 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
5: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
6: MartiniM - wizyta u gin proeadzacego ciążę
8:Hess - usg w trakcie ciąży
8: MartiniM- usg połówkowe
17:N@t@li@89 - wizyta w nowej klinice i nowy plan dzialania
27:Nikaaa - na świecie pojawia się ukochany synuś
Sierpień
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać :)
 
reklama
A powiedzcie mi jesli sie jutro okaze ze mam mrozone blastki jak wygloda podejscie do crio. Tez na pelnej stymulacji czy na naturalnym cyklu
 
Gosia raz szłam na naturalny i jest podgląd endometrium. W 15dc dostałam acard, femibion, encorton i duphaston.
Kolejnym razem szłam na sztucznym i od 2dc brałam przez 14 dni estrofem.
 
A powiedzcie mi jesli sie jutro okaze ze mam mrozone blastki jak wygloda podejscie do crio. Tez na pelnej stymulacji czy na naturalnym cyklu

Ja podchodziłam na sztucznym od 2 dc miałam estrofem pozniej 13-14 dc podglądanie endo plus wyniki estrogenu i progesteronu i decyzja o crio. Pozniej włączenie progesteronu i branie go tyle ile dniowy zarodek był zamrożony.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosiu to nie tak mialo byc :( dla pewnosci powtorz jeszcze raz za pare dni. Sciskam mocno
No nie tak ale co zrobic :(
Kochana powiedz mi jak to wyglada w Bialymsoku bo zastanawiamy sie czy sie nie przeniesc i nie skorzystac z pomocy dr Sz
Zastanawiam sie jak to by wygladalo jesli mialabym stulacje to cale 10 dni pewnie musze byc na miejscu
 
Do góry