reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej laski! dzis juz brzuchol mnie tak nie napitala tylko bardzo delikatnie ćmi
hope71 Ty to jestes madra kobita, nie myslalas o psychologii?:-D juz krazyly nad moja glowa negatywne mysli by wam sie wyzalic w kwestii braku cierpliwosci ale jak odpisalas joweg to odrazu mnie zablokowalo i zawibrowalam pozytywnie znowu!:-D
 
reklama
odswiez mi pamiec joweg kiedy Ty chcesz testowac?
ja juz moge spokojnie sobie powiedziec ze w przyszlym tyg.zrobie bete:-p dokladnie w piatek (czyli za tydzien:-D), choc korci mnie na czwartek ale w czwartek to bedzie 9dpt.. moze to glupie ale liczy sie od DNIA transferu jako 1wszy dzien? czy od kolejnego dnia??:-p
 
tymezcka- dzien transferu to dzien zerowy :) ja w poniedzialek bede miec 9 dpt :) w bete mam jechac zrobic w klinice w czwartek czyli 12 dpt tak mi lekarz kazal :)
 
:-D tak myslalam ale mowie kto pyta nie bladzi:-D a nuz moze cos zle wiem i wczesniej zatestuje:p no to w takim razie dzien przede mna juz sie upewnisz;-) mnie kazal 10dpt moze z tego wzgledu ze pozno mialam transfer i w piatek bede juz po terminie swojej @
 
p.s. a narazie sobie dogadzam:-p wpitalam orzeszki ziemne,laskowe,nerkowce i rodzynki wszystko razem do jednej michy i szame, najlepiej u mnie na stres dzialaja:-)
 
tymeczka- ja mam wczwartek piatek planowanej @ a ty ktory mazs dzien po trnasferze? aj moze zaczne dobrze nowy tydzien heheh :D a ja w poniedzailek nie wyjdzie to moze we wtorek :)
 
gosia - jeszcze jest szansa. czasem w 6 tygodniu widac tylko pecherzyk.... wiec trzymam kciuki ze zarodeczek sie pojawil i serduszko bilo
 
reklama
joweg, tymeczka nie róbcie sikańca w 9dpt bo możecie się tylko zdenerwować, a niesłusznie. W 9dpt beta wyjedzie, ale test niekoniecznie mimo, że może być ciąża.
Powiem wam szczerze, że poprzednim razem te dwa tygodnie czekania na test były straszne, ale uczucie w dniu, w którym robiłam betę był sto razy gorszy, nie zapomnę jak ja sie trzęsłam idąc odebrać wyniki, motyle w brzuchu, strach i podniecenie, wszystko na raz. Także zachowajcie sobie siłę na dzień testowania ;-)

Lula, Myszka trzymam kciuki

Ja czuję się całkiem ok, trochę boli mnie głowa, ale wiem że czasami przy gonalu tak jest. Nie nastawiam się jakoś za bardzo, boję się, ostatnio byłam nastawiona bardzo pozytywnie i była klapa, więc teraz boję się jakiegokolwiek nastawienia.

Lolitko, podpowiedz proszę, zastanawiałam się czy warto robić histeroskopię, rozmawiałam o tym dzisiaj z lekarzem, on twierdzi, że mam ładne cienkie endometrium, i generalnie macia wygląda dobrze, uważa że nie ma sensu. Myślisz, że ma rację?
 
Do góry