reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja juz po obiadku sobie polezalam, teraz przyszlam troche kosci rozprostowac:-p w sumie to nawet dobrze ze jutro ide do pracy szybciej czas poleci, brzuch raz boli raz nie, ale przewaznie pobolewa:-p
 
reklama
no czesc tymeczka!!! jak tam dzidziole-kreca brzuchol ;P boli, boli i bedzie bo ma bolec, jestem bardzo ciekawa jaki bedzie wynik i czy cale trio przetrwa-to bylby numer, dbaj o siebie i spedzaj czas na relaksie-filmy, kino, ksiazki i duzo usmiechu, co ma byc no to bedzie a najwazniejsze pozytywne wibracje!!!
 
dzieki hope71 staram sie myslec pozytywnie, ale ten brzuch tak mi czasem doskwiera, ze biegam do kibla i sprawdzam czy @ nie przyszla... do tego teraz pod wieczor poczulam tak jakbym miala goraczke i jestem osłabiona...dziwne to wszystko..
 
joweg mnie bolalo/klulo 1-7 dpt w miejscu transferu, 8,9 dzien tak jak przed okresem, 10,11 troche mniej ale jak na okres, lekki sen, pocenie b. mocno w nocy i ciagle latalam siku-nic z tego nie mialam jak sie nie udalo a te same leki...przy czym kazda jest inna, ma inne zarodki i objawy wiec nie ma co patrzec, ja mysle ze dobrze jak cos sie czuje, mi bylo z tym lepiej ale jak nie to tez o niczym nie swiadczy...spokojnej nocy i mysl pozytywnie-kolejny dzien blizej do testu :-D

tymeczka-zagladanie w majty to norma, chyba kazda z nas tak robi, oslabienie...powiem jedynie ze ciaza to ogromny wysilek dla ciala od samego poczatku! :) a ty z ta trojeczka...dobrej nocy :)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny , nie wiem co jest , normalnie goraco mi w policzki , jakbym graczke miala a mam 37,3 i nie wiem co jest grane :/ miala ktoras z Was tak ?
 
joweg jak sie czujesz?? niestety nie poradze Ci,ale napisz jak ci tam, bo si e martwie?? Ile Ci zostalo do bety? 7 czy 8 dni?? sciskam mocno!!!!
 
agapl13- rowno tydzien za tydzien mam zrobic bete :) rano , brak jakich kolwiek objaw , boje sie :/ i jakas depreche mam chyba dzis :/
 
joweg w naturze pierwsze dni ciazy tez sa bez obiawow, wiec mysle,ze to normalne. Wczesniej Cie bolalo , bo byla interwencja medyczna. Teraz wreszcie bol ustal. Wkoncu to juz tydzien po transferze. NIe zalamoj sie, badz pozytywna a deprecha Cie dopladla bo widzialam w pogodynce,ze pochmurno cos u Was. Glowa do gory!!!!
 
reklama
agapl13- hehehe nom pochmurno , idziemy dzis dom ogladac z mezem ale powiem ci ze nie mam na nic ochoty nic mi sie niechce i wgole :( jakas taka zdolowana jestem :(
 
Do góry