reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ewunka mi nic nie jest wróciłam to zjadłam bułkę z pasztetem potem gorąca herbata po południu kawa i ciasto a na kolację chleb z masłem i kiełbaski. Ogólnie jest ok tylko bój jajników; p
Mnie po operacji na jajnikach bardziej bolał żołądek od narkozy niż jajniki po operacji hi .
Niech Ci na zdrowie idzie i jajniki odpuszcza
 
reklama
Nieee poprzednia ciaze kilka lat temu stracilam na wypisie mialam napisane miedzy 12-14 tyg :/ ale ogolem wiadomo ta liczy sie jako druga :) ale naprawde wydaje mi sie ze to co poczulam to bylo TO :D
Kochana, nadal jestes pierworodka. Z tymi ruchami w kolejnych ciazach to chodzi o to, ze w pierwszej ciazy rozeszly sie miesnie brzucha i juz one sie nie schodza, dlatego w kolejnych ciazach czuc predzej.
Ja dopytywalam dwoch lekarzy o ruchy i obaj mi powiedzieli, ze to moja druga ciaza wiec najpredzej moge poczuc w 16 tyg ale to nie regula. W pierwszej ciazy to chyba cos ok 18 tyg najwczesniej czuc. Zapewne czulas ruchy jelit. Mam identycznie :-) :-) :-)
 
Agatek, mi właśnie dzisiaj przyszedł...
wiesz co, ogarnęło mnie szaleństwo, słucham cały czas i śmieje się jak głupia :p
oczywiście nie wiem, czy słyszę jedno dziecko, czy drugie, czy raz jedno a raz drugie, ale i tak jest fajnie :)
A daj linka jaki masz ten detektor.
Ja sie obawiam, ze nie znajde tetna i bede gnala na IP
 
reklama
Kochana, nadal jestes pierworodka. Z tymi ruchami w kolejnych ciazach to chodzi o to, ze w pierwszej ciazy rozeszly sie miesnie brzucha i juz one sie nie schodza, dlatego w kolejnych ciazach czuc predzej.
Ja dopytywalam dwoch lekarzy o ruchy i obaj mi powiedzieli, ze to moja druga ciaza wiec najpredzej moge poczuc w 16 tyg ale to nie regula. W pierwszej ciazy to chyba cos ok 18 tyg najwczesniej czuc. Zapewne czulas ruchy jelit. Mam identycznie :-) :-) :-)
Ja tez caly czas skupiam sie aby poczuc pierwsze ruchy i nuc tylko ruchy jelit czuje, a jestem na poczatku 17 tygodnia, powoli sie zaczynam stresowac, ty, bsrdziej ze lekarka na ostatniej wizycie mowila ze powinnam juz niedlugo cos czuc.
 
Do góry