reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Agatek ja sie nie chce wymadrzac, bo ja sama nie wiem ile tego progesteronu trzeba brac, bo kazdy bierze inaczej.
Ja wczesniej bralam 3×1 Lutinus.
Potem przy plamieniach lekarz kazal zamienic na 2×2 duphaston. No ale ja dopiero jestem na samym poczatku ciazy, wiec nie wiem jak to sie ma wszystko do wieku ciazy.
Pewnie i tak nie pomoglam:(
a ja biore 3x2 ,zyje i nic mi po tym nie jest :)
 
reklama
Gosia,nic sie nie stanie,nie denerwuj sie,zostaw sobie nerwa na potem,przyda sie:)

ale takiego numeru nie rob,jak bedziesz brala zastrzyk na pekniecie pecherzykow z hcg, bo mozesz namieszac,jest bardzo wazne zachowanieodpowiedniej ilosci godzin pomiedzy zastrzykiem a punkcja.
 
A powiedzcie mi czy cos sie stanie jak sie dzisiaj 45 minut spoznilam od godziny zastrzyku czy jest jakis przedzial czasowy na ich wykonanie
Nic się nie stanie mnie kazali o tej samej ale jak z jakiegoś powodu nie będę mogła to godzina przed czy po ustalonej porze - to nic się nie stanie .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry