reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Megi zadzwon na ogolny nr i popros o polaczenie z koordynatorem w sprawie zmiany realizatora. A jak sie nie uda no to bierz Invimed. Tez bralam pod uwagr. Wszystko lepsze niz Invicta..
Babka powiedziala cos ze moze lekarz zadecyduje zeby zrobiv cykl przerwy a ja na to ze wtedy nie zdarze...powiedziala ze o tym zadecyduje lekarz. Nie sadze wiec zeby swiadomie mnie do siebie brali wiedzac ze nie wyrobimy soe z procedura. Bede nalegala na rozpoczecie juz, bez przerwy. To moja ostatnia szansa..
Nie mam jeszcze okresu. Ja dopiero tydz.temu mialam punkcje, biore lutke
Nawet jakby się fizycznie nie dało zacząć stymulacji odrazu bo torbiele endometrium to wypisze Ci receptę juz (czyli zdążysz z refundacjia ) a zaczniesz stymulacjie jak będzie w bebechach gotowe .
Tak czy siak zdążysz i będzie dobrze
 
reklama
Nawet jakby się fizycznie nie dało zacząć stymulacji odrazu bo torbiele endometrium to wypisze Ci receptę juz (czyli zdążysz z refundacjia ) a zaczniesz stymulacjie jak będzie w bebechach gotowe .
Tak czy siak zdążysz i będzie dobrze
Dzieki
Mialam robione usg w piatek tydz.temu i bylo ok. Mam nadzieje ze nic nie stanie na przeszkodzie i zdazymy..
A z punkcja nie musza sie wyrobic do konca czerwca? W sumie nie wiem jak to dokladnie jest..:huh:
 
Hahaah glupku Ty! Po pierwsze 60 baniek zgarniam ja i rzucam prace w pizdu :p ale spoko poddziele sie z Toba:) a po drugie wierze ze teraz ten doktorek da z siebie wszystko i beda dorodne jajca, ladne zarodki i transfer. A pozniej ladna beta i nudnych 9 miechow ❤

Wow! Udalo mi sie w koncu odp z tego glupiego teflonu!!
Najki,ty sobie nie wyobrazasz co ja mialam z teflonem...3 dni pisania z tego kitu...tracil zasieg,to mnie wywalilo,forum mi wywalilo,forum mi pisze NO CONECTION,WE SORRY,UPS FEHLER,....jak juz napisalam to bateria byla za slaba zaby wyslac...to pisalam po japonsku,albo wysylalam nie tam gdzie trzeba. Ta cala wycieczka byla niczym w porownaniu z walka calodniowa z telefonem.nienawidze go.:evil:i znowu z niego pisze:biggrin2:
 
Najki Ty masz pełną refundację tak?
Dzieki
Mialam robione usg w piatek tydz.temu i bylo ok. Mam nadzieje ze nic nie stanie na przeszkodzie i zdazymy..
A z punkcja nie musza sie wyrobic do konca czerwca? W sumie nie wiem jak to dokladnie jest..:huh:
Masz pełną refundację? To całość musi się zamknąć do końca czerwca. Jak nie to o 1.07 ponosisz wszystkie koszta.
 
Hahahaha świruska kochana ❤
Pewnie ze Ci odpale! Co ja se zrobie z taka kasa :eek:
Wymysli cos. Musi. Ostatnia szansa. Jego druga. To punkt honoru zeby dac z siebie maksa!

❤❤❤ No, ja myślę :) Swoją drogą z kim wczoraj się nie spotkałam to mówił co zrobi z kasą, a co będzie do jutra to ja nie wiem.. mój ojciec miał kiedyś piątkę.. nie zapomnę tego... :O

Aj nie wiem... jak z nim rozmawiałam czemu czy coś to tylko się uśmiechał, że nie wie..

Dzisiaj idę do kuzyna córki w odwiedziny..kończy pół roku zaraz, a ja nie mogłam się do nich zebrać, ale nie dają mi żyć, piszą kiedy ciocia przyjdzie do Juleczki brrrrrrrrrrrrrrr, gdzie ja z nimi w ogóle się nie zadaję.. no, ale idę, będzie spokój...

ewunka, dziękuję!..
 
Ann jak sie czujesz po podrozy? U mnie wszystko dziala i czytam Was czesto z telefonu, moge polubic ale jak chce odpisac to klawiatura ktora sie pojawia swiruje! Pojawia sie i znika i szlag mnie trafia. Ale dzisiaj cud sie stal i hula jak ta lala! :-D

Westi no chyba wlasnie nie do konca tak jest. Musze dopytac o szczegoly. W Invikcie mowili ze jak program skonczy sie w czerwcu a bede miala mrozaki to za przechowywanie place - owszem ale np.transfery beda darmowe.
A jak Ty sie czujesz Kochana;*???
 
reklama
Do góry