reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gratulacjeeee!!!!
Jeju gdzie Ty te bety robisz :eek: Najpierw 3 maja, teraz po g.9 masz już wynik nieźle :cool2:

Agatek super, że z maluchem wszystko OK! Wiem, że łatwo mówić...ale WYLUZUJ troszkę. Jesteś chodzącym kłębkiem nerwów. Meliskę pijesz?

Westi o nie kochana. Pesymistka to moje II imię. Nie oddam ;)
Jak się czujesz? Boli coś? Jutro beta?
Opcja ze słupem - dobra :D Uśmiałam się :-p Guza nie masz?

Ann :))) ile tym pociagiem jedziesz? Rozsiądź się tam wygodnie żeby kropków nie wytelepało :)

Na 99 % decyduję się na Novum. Ugadam się jeszcze dokładnie co do wizyty.
Pytanko. Bo nie wiem kiedy ta @ przylezie a od niej wszystko zależne... Ile czekałyście po stymulacji, po której nie było transferu od razu? Monia jak u Ciebie było?
U mnie przyszła dokładnie w terminie jak naturalnie po 28/29 dniach . W 2 dniu cyklu zaczęłam zastrzyki po 9 dniach stymulacja przerwana cykl szedł dalej swoim życiem i normalnie w terminie przyszła @ . Leków żadnych nie odstawiłam bo nic oprócz dopingu nie biorę.
 
Monika może dlatego, ze człowiek przy 1szym in vitro ma jeszcze jakaś nadzieje, ze ten zabieg sie udaje ;p my stwierdziliśmy, ze jak sie nie uda teraz to probojemy inseminacje z dawcą, mamy juz 1 dziecko wspolne, teraz chcemy miec po prostu 2 dziecko i nie chcemy bog wie ile na to czekac, psychicznie tego nie wytrzymam, albo inaczej- nasze malzenstwo tego nie wytrzyma po prostu
Popieram i slownie,zakladam ze kropki sie mebluja i przez moment nie pomyslalam,ze cos ktos kiedys.to moje dzieci.kropka:biggrin2::biggrin2::biggrin2:moje osobiste zdanie:happy:
 
No tak. Jak chcesz to mogę. @ wyslac do ciebie:)
Tak poproszę :D

ehh no oby nie waliła w....kulki i przyszła o czasie :/
Monia dr. J powiedział najpierw "proszę kontynuować lutinus...albo nie, luteina, bo jest tansza - pod język"
Może rzeczywiście szybciej by poszło dowcipnie...no ale to on jest tu lekarzem ehh
 
Przy tej ustawie szansa na udane in vitro to bedzie pewnie z 5 %, pewnie mało kto się bedzie decydował, bo koszty napewno nie zmaleja, mysle, ze po prostu zagraniczne kliniki tylko na tym zarobią, bo wiekszość par się przeniesie do czech, słowacji czy do niemiec

Monika tak u nas problem jest z nasieniem. Na razie mamy jeszcze 4 mrozaki dobrej klasy oraz 4 komórki zamrozone, ale ja lubie miec jakis awaryjny plan no i podchodze już coraz bardziej sceptycznie, jednak naprawde wielu parom się to szybko nie udaje, nie jest to jakas super skuteczna metoda no i w dodatku zaraz moze w ogole nie byc dostępna :/
Myślę że przy zapłodnieniu 1 komórki to szansa ze akurat ta komórka się zaplodni i jeśli nawet już to ze potem z tego zarodka będzie dziecko to jakieś 1 %
 
reklama
Tak poproszę :D

ehh no oby nie waliła w....kulki i przyszła o czasie :/
Monia dr. J powiedział najpierw "proszę kontynuować lutinus...albo nie, luteina, bo jest tansza - pod język"
Może rzeczywiście szybciej by poszło dowcipnie...no ale to on jest tu lekarzem ehh

Raczej z odstawienia to szybko przychodzi..
To na konstultacji po to byłaś u dr J? No to chociaż tyle, bo lutinus to kupę kasy. Ja jak coś to mam tyle luteiny, że hej i lutinusa też 2 opakowania. jakby coś to się odzywaj to Ci wyślę, bo i tak nic z tym nie zrobię, bo w Krakowie inne leki. Nie wiem jak w novum.
 
Do góry