reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a ja chcialabym byc na etapie poniedzialku 10 rano bo dobiero wtedy(jak bede w pociagu do Berlina) dowiem sie czy mam po co jechac. schizy zaraz dostane :)
 
reklama
ewelin,dzieki ,zapomnialam na serio:)

mam plan,
rozbije namiot w lesie do poniedzialku:) bede medytowac...jonnnngggggggggggggggggg


tyklo bedzie problem z netem;)
 
Myślę, że brak internetu dobrze by zrobił.
Myślałam, że na weekend się odstresuje. Mieliśmy z tesciami do rodziny, na wieś (prawdziwą, zabita dechami wies) jechać. Mąż mI przed chwila oswiadczyl, Że dla mnie ta opcja nie istnieje. :/ przewieje mnie, wytrzepie w samochodzie itd. :( mam odpoczywać i o. :/
 
reklama
Myślę, że brak internetu dobrze by zrobił.
Myślałam, że na weekend się odstresuje. Mieliśmy z tesciami do rodziny, na wieś (prawdziwą, zabita dechami wies) jechać. Mąż mI przed chwila oswiadczyl, Że dla mnie ta opcja nie istnieje. :/ przewieje mnie, wytrzepie w samochodzie itd. :( mam odpoczywać i o. :/
Ale świeżego powietrza byś złapała :( To sobie zrobisz weekend z książką i forum :D
Powiem Wam,że to prawda, że czasami brak internetu by się przydał. Ile ja się przed wczorajszą wizytą wyczytałam o głupich rzeczach. Masakra. A później jak kładłam sie na fotel to sie modliłam, żeby nie było tak jak czytałam na necie.
 
Do góry