reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Westi to opowiem Ci jeszcze wczorajsza historię co M palna do babki w rejestracji :)
Pyta się mnie czy nie potrzebuję zwolnienia, a ja mówię że nie potrzebuję. Nagle M się włącza, a to jest to zwolnienie macierzyńskie? :D A my w śmiech i mu tłumaczymy o co kaman :D

No ja to leżę ze śmiechu z tych tekstow [emoji23] dla facetów wszystko to czarna magia , mój to po kilku stopach już sie nie odzywał na wizycie . Tylko na transferze jak doktor kazał mi zejść i zrobić siku to mój Mąż " a to nie za szybko? Zarodek nie wyleci ? "


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale świeżego powietrza byś złapała :( To sobie zrobisz weekend z książką i forum :D
Powiem Wam,że to prawda, że czasami brak internetu by się przydał. Ile ja się przed wczorajszą wizytą wyczytałam o głupich rzeczach. Masakra. A później jak kładłam sie na fotel to sie modliłam, żeby nie było tak jak czytałam na necie.
Niby tak. Łapie codziennie na spacerze z psami. Jego zdaniem to i tak za dużo chodzę. Trochę mnie dzisiaj zatoki bolały i nie potrzebnie mu o tym powiedziałam. :/ no npewno zaraz będę chora.
Tyle tylko, że faktycznie droga długa. Ponad 200 km.
 
No ja to leżę ze śmiechu z tych tekstow [emoji23] dla facetów wszystko to czarna magia , mój to po kilku stopach już sie nie odzywał na wizycie . Tylko na transferze jak doktor kazał mi zejść i zrobić siku to mój Mąż " a to nie za szybko? Zarodek nie wyleci ? "


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


ilka,pomijajac "wiedze" naszych panow,
takie zmartwienia maja dziewczyny po transferach,i to nie jest dobry kawal....
 
Niby tak. Łapie codziennie na spacerze z psami. Jego zdaniem to i tak za dużo chodzę. Trochę mnie dzisiaj zatoki bolały i nie potrzebnie mu o tym powiedziałam. :/ no npewno zaraz będę chora.
Tyle tylko, że faktycznie droga długa. Ponad 200 km.
No to faktycznie daleko. No to dobrze powiedział, żebyś została. No to musisz coś wziąć na to przeziębienie zapobiegawczo :*
 
reklama
Kiedy mi nic nie jest. To on sobie ubzdural. Ból zatok to u mnie normalka. Nie mam ani kataru ani nic. Ech... ciężki ten dzień dziś.


Westi-to wykorzystaj temat i pozwol sie ponosic na rekach :)
nie widze w tym nic zlego:)

Ew.moge sobie wyobrazic ...z anatomicznej strony absolutnie nie mozliwe, a nie przejmuj sie ja myslala ,ze jak zrobie krok to bedzie po jablkach.:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry