reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja wlasnie nie wiem czy dostane w klinice pierwszy czy jak , bo leki to kupuje we francji bo sa o wiele tansze i z kliniki nas tam kieruja i wlasnie nie wiem czy oni mi dadza pierwszy czy pojade do apteki i do niech nic nie wiem i to mnie wkurza :D
 
reklama
Nie ma co sie denerwować :-) poniedziałek już niedługo i wszystko się dowiesz... najlepiej sobie zapisywać pytania, które chcemy zadać, bo potem w gabinecie to się o wszystkim zapomina. Przede wszystkim nie wolno sie stresować, bo to nie pomaga. Trzymam kciuki!:-)
 
nie wiem jaki .wzięłam sobie z pracy ale chyba ma za małą czułość . tak się pocieszam . Chociaż przeglądałam w nocy forum i było wiele przypadków kiedy w 8 dpt wychodziły dwie kreski .nic jutro muszę i tak robić betę bo 2 listopada mam mieć wizytę w gdańsku a jeśli będzie lipa to nie jadę.
 
labo powinnas dostać po głowie !! robienie testu w 8 dc !! Zamęczysz się!!
a chociąz z porannego moczu robiłaś??
ja nie pochwalam tego !!
jeśli usiedzieć nie możesz leć na bete!! ona prawdę powie!!
Oczywiście zaciskam kciuki !! za piękną betę!!
 
reklama
labo 75
sham ma racje należałoby Cie sprać na kwaśne jabłko, ale że ciężarnych się nie biję to się powstrzymam.
Przecież nawet beta nie wychodzi w 8 dpt a Ty tu sikańce strzelasz. Ostatnio na innym forum jedna koleżanka zrobiła sobie bete w 7dpt i była 0,1 i też był płacz a jak zrobiła w 12 dpt beta wyszła 45 więc kochana zapomnij o tym teście i czekaj spokojnie do bety bo nerwy w twoim stanie nie wskazane. Dziś piękna pogoda wyciągnij M na spacer, kawe, ciacho i proszę nie sikaj już więcej na testy :-) szczególnie o 4 rano ;-)
 
Do góry